A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ca Ing. Wisnar

20.09.2007 10:44:18 | aaalllaaa
dobrý den, často sleduji nabídky ca Wisnar. Velice mě tam zaujalo několik zájezdů - např. Paříž a připadá mi, že nabízejí za málo peněz hodně muziky. Máte s touto ca nějaké zkušenosti????Dííky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michaela Lapešová
07.09.2011 15:43 193.179.187.***
Re: ca Ing. Wisnar  

Bohužel se musím podělit o negativní zkušenost s cestovní kanceláří Wisnar. Jela jsem s nimi letos na poznávací zájezd Severské metropole. Již v nabídce se objevilo několik nepřesných informacích (což jsem bohužel zjistila až během zájezdu) a nesprávné informace pak byly podány i v zaslaných pokynech. Týkalo se to především možnosti návštěv jednotlivých památek (na některé nebyl čas, některé nebyly ukázány), ale také změn časového rozvrhu (bezdůvodné změny až o půl dny). Co se týče pana průvodce, tak ten sice měl velké historické znalosti, ale ty nemohly nahradit jeho špatnou komunikaci se skupinou a jeho neskrývanou neochotu. Toto celé pak v posledním dni vyvrcholilo tím, že s námi nekomunikoval vůbec. Takže bohužel po několika velmi vydařených zájezdech s jinými cestovkami v minulých letech, letošní dovolená byla velkým zklamáním.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
leeena
29.10.2009 16:53 89.29.50.***
RE: ca Ing. Wisnar  

Včera jsem se vrátila z poznávacího zájezdu v Paříži s touto cestovkou. Průvodce Petr byl skvělý, má přehled, je vidět, že ho Paříž prostě baví. Bydleli jsme v hotelu Accor,malé, ale příjemné ubytování, snídaně výborná. Obecně musím říct, že jsem nezaznamenala jediný problém v organizaci, v jiných příspěvcích jsem ale četla nějaké výtky (ale netýkalo se to, myslím, právě zájezdů do Paříže). Rozdíl oproti leteckému zájedu (za tuto cenu jsme jeli dva) je pro mě docela značný,samozřejmě, že v autobuse moc pohodlí není, ale dá se to přežít.A když chceš vycestovat a zároveň se úplně nevydat z peněz, je to fajn varianta. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nada 21.09.2007 18:53
RE: RE: RE: ca Ing. Wisnar  

Ne, to není poznávací zájezd, ale individuální. V ceně není ani příletový ani odletový transfer, ale to zvládneme taxíkem :-)
Cestovka to není, odkaz je zde:

http://www.okletenky.cz/zajezdy-a-eurovikendy/cs/detail.php?id=57

Hotel už je stažený z nabídky, ten Lamarck je dvouhvězdka, stojí 7.350 Kč, ale je v části Paříž 18 (myslím), což je Moulin Rouge a to je od centra trošku dál.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
aaalllaaa
21.09.2007 10:56 85.207.124.***
RE: RE: ca Ing. Wisnar  

Tak to zní dobře a o jakou cestovku se jedná? To je taky poznávák? Jde mi o to, že se jedná o předvánoční Paříž.

• Anonym (1)
nada 20.09.2007 18:49
RE: ca Ing. Wisnar  

S touto CK zkušenost nemám, ale až tak nízké ceny mi nepřijdou, navíc je to všechno busem :-( a pár ušetřených korun za nepohodlí nestojí.
My jdeme od 19.10. do 21.10. (odlet ráno, přílet zpět v noci) letecky do Paříže, ubytování ve tříhvězdovém hotelu kousek od Opery, Paříž 9, cena včetně tax a poplatků 7.250 Kč, se snídaní, z toho celé 2 tisíce poplatky, palivák apod.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
aaalllaaa
20.09.2007 10:44 85.207.124.***
ca Ing. Wisnar  

dobrý den, často sleduji nabídky ca Wisnar. Velice mě tam zaujalo několik zájezdů - např. Paříž a připadá mi, že nabízejí za málo peněz hodně muziky. Máte s touto ca nějaké zkušenosti????Dííky

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze