A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA EASY TRAVEL - DÁVEJTE SI NA NĚ POZOR!!!!

18.10.2013 12:46:41 | LOLAA
LOLAA
V nedávné době jsem s touto karvinskou agenturou vycestovala do Turecka. Chtěla jsem být ubytována v hotelu Atlas beach. Paní z cestovky však zřejmě vůbec nerozumí práci, kterou dělá a nezná hotely v dané oblasti. Netušila, že existuje hotel Atlas beach a hotel Atlas. Samozřejmě, že ani já to nevěděla. Ovšem já jsem zákazník a tuto nepodstatnou (dnes už vím, že podstatnou) informaci znát nemusím. Zkrátka, chtěli jsme být ubytování v krásném hotelu Atlas beach a paní z cestovky nám zarezervovala a následně vypsala smlouvu na hotel Atlas. My jsme si mysleli, že je to totéž. Jak říkám, nenapadlo by mě, že jsou dva různé hotely. A pokud ano, musí to prodejce vědět a oznámit mi to. Zájezd jsme zaplatili a na místě jsme se mohli jenom divit. Po dlouhém handrkování nás přemístili do našeho vysněného hotelu. Samozřejmě po náležitém (tučném) doplatku peněz. Paní z cestovky si rázem uvědomila svou chybu a jako kompenzaci mi poté poslala na účet směšnou částku. Po návratu jsme zájezd reklamovali a požadovali finanční náhradu. A výsledek? Žádná odezva, ticho po pěšině. Proto prosím dávejte si pozor, komu vložíte svou důvěru ve výběru vaší dovolené. Může se vám to sakra prodražit. U Easy Travel si v životě už nic nekoupím. Půjdu rovnou do cestovní kanceláře a ne do agentury. Zvlášt do takové, kde sedí osoba, která nemá o této práci ani ponětí.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.11.2016 11:07 93.89.144.***
Re: CA EASY TRAVEL - DÁVEJTE SI NA NĚ POZOR!!!!  

to 94 112 89 ... Je chválihodné,že jste se peobudil/a - reagovat na příspěvek z roku 2014 je opravdu SUPER!!!

Neregistrovaný uživatel
20.11.2016 09:41 94.112.89.***

CA EASY TRAVEL je nejlepší cestovní agentura na světě. Paní se snaží pro klienty udělat první, poslední. S některýma tam sedí mnohdy i hodinu a nic si nevyberou, takové rozmazlené klienty bych hnala. To, že vy neumíte číst, co je na smlouvě,tak to je Váš problém. Na dovolenou jste odletěla, tak nechápu, jakou finanční kompenzaci by Vám měl prodejce vracet.

• Sally
diorka 07.05.2014 10:03

Nemáte pravdu. Kdykoliv jsem přišla do nějaké cestovní agentury (!) podotýkám agentury a ne cestovní kanceláře, tak měli naprostý přehled o tom, které hotely jsou dobré a které ne. A pokud o tom hotelu nic nevěděli, tak mi to doslova řekli, že ten hotel osobně neznají, takže mi ho nemůžou doporučit. Tisíce hotelů asi v agentuře neznají, ale stovky určitě. Vždyt jejich náplní práce je jezdit na služební informační cesty. Kolikrát mi pracovník agentury říkal že se zrovna vrátil z takové cesty a že denně projeli asi šest, sedm hotelů. Takže ti co jezdí přehled určitě mají. Easy travel neznám, jsem z Brna, ale na druhou stranu, když tu Lolaa a šamšalak něco o nich píšou, tak asi nějaká špetka pravdy na tom bude. Můj názor nic víc.

• Anonym (2)
Globík 02.05.2014 11:52

Jestli to chápu dobře, tak tato CA prodává tisíce hotelů. Což znamená, že si na jednom místě vyberete z bohatého výběru, ale pracovníci pochopitelně nemohou znát každý hotel, který prodávají, což je snad jasné. Pokud chce někdo po pracovnících CK, aby znali osobně každý hotel nebo apartmánový dům, který prodávají, je nutno jít do malé CK. Ale tam je zase velmi omezený výběr. Pokud někomu nestačí jet víceméně kamkoli, tak si na obíhání velkého množství těch malých CK musí vzít dovolenou, aby si pořádně vybral.
Pokud si přečtete recenze na internetu, tak pak máte 2 možnosti: koupit si hotel sám nebo si ho koupit u nějaké CK, podle toho jak je levnější. To nemá se čtením recenzí na internetu nic společného.

šamšalak 02.05.2014 08:56

Bohužel i já musím souhlasit. Vůbec nemám s touto agenturou dobré zkušenosti! Paní co tam sedí tomu vůbec nerozumí. Hotel do kterého nás poslala, vychvalovala do nebes a přitom to byl děs. Až po návratu se přiznala že v něm nikdy nebyla. Že to nechápe, prý měl hotel dobré recenze na internetu. Až budu chtít hledat dovolenou sám, tak si taky projedu recenze na internetu a nemusím pak chodit do cestovky! Tam by snad měli sedět lidi, kteří ví o čem mluví. Zkrátka už bych u nich dovolenku nekoupil. Opravdu ne! :-( :-(

Neregistrovaný uživatel
18.10.2013 21:51 94.112.26.***

Co si myslela paní , není důležité. Důležité je, že když jste chtěla hotel Atlas beach a na smlouvě byl hodtel Atlas, tak jste hned měla ověřovat na internetu, v pořádající cestovce atd. Já bych se určitě nespokojila s tím, že mám ve smlouvě napsáno něco jiného, než jsem požadovala. Vždy si smlouvu velmi pečlivě kontroluji, zda je tam do písmene přesně to, co požaduji a zaplatím.
To ovšem paní nikterak neomlouvá,za její neznalost, ale stejně se domnívám, že pokud jste smlouvu podepsala jen s názvem Atlas, je to především vaše chyba.

LOLAA 18.10.2013 19:02

Já jsem celou dobu telefonicky komunikovala s paní z agentury. I ona se mnou hovořila o jednom jediném hotelu. Zkrátka a jednoduše si myslela, že hotel Atlas a Atlas beach je tentýž hotel. Až když už jsme byli na místě a s hrůzou zjistili, do čeho nás šoupli, tak se strašně omlouvala a sama tvrdila, že netušila, že existují dva hotely se stejným názvem. A výsledek? My přišli o část dovolené, než jsme byli přesunuti do správného hotelu a samozřejmě nás to všechno stálo moc peněz! Někdo něco poplete a já mám jen mávnout rukou, když jsem přišla o tolik peněz?

Neregistrovaný uživatel
18.10.2013 18:13 94.112.26.***

Tak je obvyklé si pročíst cestovní smlouvu a pokud je v ní něco jiného, než požaduji, tak se zeptám !!!!
Jestliže bezhlavě podepíšete, co se vám předloží, znamená to, že s tím souhlasíte !

LOLAA 18.10.2013 13:46
CA EASY TRAVEL - DÁVEJTE SI NA NĚ POZOR!!!!  

V nedávné době jsem s touto karvinskou agenturou vycestovala do Turecka. Chtěla jsem být ubytována v hotelu Atlas beach. Paní z cestovky však zřejmě vůbec nerozumí práci, kterou dělá a nezná hotely v dané oblasti. Netušila, že existuje hotel Atlas beach a hotel Atlas. Samozřejmě, že ani já to nevěděla. Ovšem já jsem zákazník a tuto nepodstatnou (dnes už vím, že podstatnou) informaci znát nemusím. Zkrátka, chtěli jsme být ubytování v krásném hotelu Atlas beach a paní z cestovky nám zarezervovala a následně vypsala smlouvu na hotel Atlas. My jsme si mysleli, že je to totéž. Jak říkám, nenapadlo by mě, že jsou dva různé hotely. A pokud ano, musí to prodejce vědět a oznámit mi to. Zájezd jsme zaplatili a na místě jsme se mohli jenom divit. Po dlouhém handrkování nás přemístili do našeho vysněného hotelu. Samozřejmě po náležitém (tučném) doplatku peněz. Paní z cestovky si rázem uvědomila svou chybu a jako kompenzaci mi poté poslala na účet směšnou částku. Po návratu jsme zájezd reklamovali a požadovali finanční náhradu. A výsledek? Žádná odezva, ticho po pěšině. Proto prosím dávejte si pozor, komu vložíte svou důvěru ve výběru vaší dovolené. Může se vám to sakra prodražit. U Easy Travel si v životě už nic nekoupím. Půjdu rovnou do cestovní kanceláře a ne do agentury. Zvlášt do takové, kde sedí osoba, která nemá o této práci ani ponětí.

Zpět na všechny diskuze