A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA E-ck

30.08.2008 21:04:07 | miska-a
miska-a
Dobrý den ,
timto bych chtěla poděkovat cestovni agenture E-ck (Vlna -Chomutov)hlavne operatorkam ,ktere mi pomohli uskutečnit naší dovolenou do Egypta.I přesto že jsem si poprve objednavala zájezd po internetu byla jsem moc spokojena.Tyto služby u nas nejsou moc caste a lidi se snimi teprve seznamuji a jsou skeptičtí jako jsem byla ja,ale po teto skusenosti uz budu zajezd kupovat i přes internet...
S pozdravem Jana
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
miska-a 31.08.2008 10:15
RE: RE: CA E-ck  

Ano samozřejme ze si mohu koupit zajezd v kamenne pobocce.Ja jsem jen chtela sdelit i ostatnim lidem ze se da skvele koupit zajezd z domova a ze je to bezpecne znam sposty znamich co by to neudelali a odrazovali me od toho :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
skater
31.08.2008 07:35 77.48.127.***
RE: CA E-ck  

miska-a: Jsem rád, že se ti zájezd líbil, nicméně věř, že můžeš koupit skvělý zájezd přes internet i v kamenné pobočce, úplně jako stejně můžeš oběma způsoby pořídit "zájezd-peklo". Spíš je potřeba číst recenze, nekupovat od věčně problémových cestovek a u těch zbývajících mít šťastnou ruku, protože mnohdy se recenze naprosto liší.

• Anonym (3)
  • Anonym (5)
miska-a 30.08.2008 21:04
CA E-ck  

Dobrý den ,
timto bych chtěla poděkovat cestovni agenture E-ck (Vlna -Chomutov)hlavne operatorkam ,ktere mi pomohli uskutečnit naší dovolenou do Egypta.I přesto že jsem si poprve objednavala zájezd po internetu byla jsem moc spokojena.Tyto služby u nas nejsou moc caste a lidi se snimi teprve seznamuji a jsou skeptičtí jako jsem byla ja,ale po teto skusenosti uz budu zajezd kupovat i přes internet...
S pozdravem Jana

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze