A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

C.K.Dezka

15.07.2007 20:52:03 | jasmine
jasmine
Kdo rád jezdí do Španělaky doporučuji C.K.Dezka se sídlem v Děčíně,má širokou nabádku hotelů za příznivé ceny,je naprosto spolehlivá a delegáti jsou ochotní
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.10.2016 18:21 94.112.26.***
Re: DEZKA už nikdy  

Jen blázen si kupuje něco u někoho, kdo je při jednání telefonem arogantní. Dnes není jen jedna cestovka, takže pokud se vám při prvním kontaktu něco nezdálo v pořádku, normální by bylo, zvolit cestovku jinou.

Neregistrovaný uživatel
28.10.2016 10:58 81.200.55.***
DEZKA už nikdy  

Byl jsem s CK Dezka v Chorvatsku v Omiši letos v létě. jednání pracovníků CK po telefonu arogantní ve stylu co nás otravujete atd. Jel jsem do HR autem a přišli mi informace od CK, kde se psalo, že ve SLO se platí dálniční známka i za silnice 1. třídy. Jelikož jsem přes Slovinsko jel naposled před asi 4 roky chtěl jsem si tuto informaci ověřit.(na úamk byly informace uplně jiné). Zavolal jsem tedy do CK. Mluvil jsem s nějakým pánem, který mi do telefonu pomalu vynadal co ho s tím otravuju a proč bych jako měl dálnici objíždět, že snad mám 30 euro na známku. Řekl mi, že klienty jejich CK tam policie pokutovala i na místech kde známku mít nemusí. Nebyl mi ale schopen pořádně říct kde. Když jsem se ho ptal na cestu kudy to teda objet, nevěděl absolutně, která bije. Nakonec jsem se rozhodl ověřit si informace na Slovinské ambasádě v Praze. paní byla hrozně ochotná vše mi vysvětlila. pro silnice 1.třídy se známka neplatí. Pravidla jsou stejná jako v ČR. Dále bylo v pokynech, že se mám hlásit u partnerské agentury, ale nikdo mi nebyl schopen dát adresu. Musel jsem si jí najít sám. Pokud jde o ubytování plíseň v koupelně a voda kapající za deště ze stropu asi nejsou věci, které by se někomu líbily bez ohledu na kategorii ubytování. Pokud přijedete autem a kočka pna majitele objektu Vám poškrábe střechu od auta spokojeni asi taky nebudete. Bohužel pan majitel nebyl k zastižení. Po návratu jsem do CK poslal mail kde jsem jim situaci vylíčil. Nežádal jsem ani slevu z ceny, jen jsem čekal že někdo z CK se ozve a mluví se a věci dá na místě do pořádku. Bohužel je to 3 měsíce a žádná odpověď nebo nedejbůh omluva se nekonala.

Takže můj závěr ohledně kanceláře DEZKA je následující: Je to jenom banda nekompetentních, arogantních pitomců, kteří o své práci nevědí vůbec nic a na své klienty s*** jak na placatej kamen a nemají ani dost slušnosti aby se alespoň za vzniklé problémy omluvili.

Miloš
11.03.2015 07:03 94.199.40.***
Re: Mimice Chorvatsko, apartmán Leon  

Byli jsme s dětmi a manželkou již dvakrát v Mimicích u "Boža" a opo přečtení všech těch příspěvků z nostalgie znovu do Mimic k Božovi a opět s Dezkou! :-)

slezakovy
17.08.2014 19:25 89.176.214.***
pochvala  

od 7.-16.8. jsme byly od terno tour Most v Biogradu na Moru v apartmanu sydney a byly jsme velice spokojeni, taky chvalime vasi agentku Danielu kterou taky moc chválíme. Spozdravem Slezakovy Most :-) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (2)
Ywča
12.08.2014 10:01 213.226.245.***
Re: Mimice Chorvatsko, apartmán Leon  

Tam jedem teď w sobotu.Na to stejné místo :)

Vendula
28.07.2014 10:48 93.99.118.***
Mimice Chorvatsko, apartmán Leon  

Včera jsem se vrátila s rodinou z Mimic v Chorvatsku. Zájezd, byl od CK Dezka. Může jen doporučit cesta bezvadná, řidiči úžasný ;-). Bydlela jsem v apartmánu Leon, pan domácí moc milí pán. Ubytování, senzační. Už jsem projela celé Chorvatsko, ale tak čisté moře jsem nikde neviděla. Jen chci upozornit, že Mimice jsou malá rybářská vesnička, takže žádné disko atd. Je to klidná dovolená, pro ty co si chtějí odpočinout a ne si společensky užívat. Takže, kdo chce klid a pohodu, vzhůru do Mimic :-)

• Anonym (1)
Alena
20.03.2014 10:44 90.177.198.***
DEZKA  

Tato CK je naprosto skvela.Jezdim s ni jiz par let,a nikdy zadne problemy.Zatim tedy jen do Chorvatska,ale letos bych rada do Spanelska.V balicku super akce za necelych 15000kc pro dva.Hotel+polopenze.Sice No name,ale to mi je fuk :) Uz se tesim,snad to vyjde!

Alena
20.03.2014 10:41 90.177.198.***
Re: Biograd na moru  

Petr (89.176.247.***)
Byli jsme zde 2011, majitel apartmanoveho domu super...Upovidanej.... Hned jak jsme prijeli,v cca.7.20,nalil do me sladkou rakiji :-) ,v hale,kde jsme cekali pripraveno pohosteni..no super!Biograd je mimochodem moc krasnej.Delegatka prijemna a mila zenska!

Neregistrovaný uživatel
24.02.2014 16:38 178.255.168.***
Re: C.K.Dezka  

Ahoj, byli jsme se zájezdem v Thajsku naprosto spokojení! Perfektní výlety, ideální lokality. Služby delegáta naprosto vyčerpávající. Mohu jen za naši velkou skupinu doporučit! Rádi bychom zájezd zopakovali:)))) 8-)

Neregistrovaný uživatel
04.10.2013 17:08 85.207.10.***
Re: C.K.Dezka  

Souhlas,Dezka je dobrá,ale měli by trošku zpestřit nabídku.Léta ubíhají a už by to chtělo změnu.Jiří.

Zpět na všechny diskuze