A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Brigáda v zahraničí

11.04.2015 22:11:37 | Ulquiorra
Ulquiorra
Ahoj, s přítelkyní bychom chtěli přes prázdniny vycestovat někam do zahraničí (od poloviny června do poloviny září). Chtěli bychom někam za sluníčkem např. Itálie, Chorvatsko, ale nebráníme se ani Anglii či Holandsku. Oba jsme studenti VŠ a umíme docela dobře anglicky a nemáme problém se případně naučit základy jiného jazyka, podle dané destinace. Tak mě zajímalo, jestli máte nějaké zkušenosti či tipy. Např. tip na nějaký kemp, kde jste pracovali nebo kontakt na agenturu (i když nevím jestli agenturám zprostředkovávajícím práci v zahraničí lze důvěřovat). Co si myslíte o cestě do zahraničí na blind a hledání si práce až na místě? Určitě budu rád za každý ohlas.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ivanadamcova 17.04.2015 12:54
Re: Brigáda v zahraničí  

Ahoj já zase radím práci jedině přes agenturu, kamarádka je v anglii, dělala v nějaké výrobně plechů a agentura jí dohodila místo vedoucí cukrárny. :)

barboraseveckova 16.04.2015 17:13

Radši shánět práci na místě, než přes agenturu.

hopekmichal 13.04.2015 17:17

Agentůrám bych nedůvěřoval, kamarádka byla v Anglii!kvůlu práci" a obrali ji o 10 tisíc....

Ulquiorra 11.04.2015 23:11
Brigáda v zahraničí  

Ahoj, s přítelkyní bychom chtěli přes prázdniny vycestovat někam do zahraničí (od poloviny června do poloviny září). Chtěli bychom někam za sluníčkem např. Itálie, Chorvatsko, ale nebráníme se ani Anglii či Holandsku. Oba jsme studenti VŠ a umíme docela dobře anglicky a nemáme problém se případně naučit základy jiného jazyka, podle dané destinace. Tak mě zajímalo, jestli máte nějaké zkušenosti či tipy. Např. tip na nějaký kemp, kde jste pracovali nebo kontakt na agenturu (i když nevím jestli agenturám zprostředkovávajícím práci v zahraničí lze důvěřovat). Co si myslíte o cestě do zahraničí na blind a hledání si práce až na místě? Určitě budu rád za každý ohlas.

Zpět na všechny diskuze