A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Booking.com - platba předem

01.03.2013 13:45:43 | bures2
bures2
Dobrý den,
mám zarezervovaný hotel přes booking.com a v podmínkách hotelu je platba předem - Platí se 100 procent z první noci nejpozději 1 den před příjezdem. Kam ale mám tu noc zaplatit, když nemám žádný účet hotelu nebo ještě něco přijde nebo si to třeba hotel strhne sám (má kompletní údaje z platební karty)?
Předem děkuji za odpověď
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 02.03.2013 11:34
admin  

Zdravím, na diskuzích o zemích se to již řešilo několikrát - opravdu si to strhne hotel sám, buďte bez obav.

Krásný víkend přeje Zuzka

• Anonym (13)
  • Anonym (11)
bures2 01.03.2013 13:45
Booking.com - platba předem  

Dobrý den,
mám zarezervovaný hotel přes booking.com a v podmínkách hotelu je platba předem - Platí se 100 procent z první noci nejpozději 1 den před příjezdem. Kam ale mám tu noc zaplatit, když nemám žádný účet hotelu nebo ještě něco přijde nebo si to třeba hotel strhne sám (má kompletní údaje z platební karty)?
Předem děkuji za odpověď

• Anonym (4)
  • Anonym (12)
Zpět na všechny diskuze