A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

BOLESLAVSKÁ CESTOVKA

18.03.2012 12:13:11 | stafetka
stafetka
Dobrý den, na slevomatu jsem našla poznávací zájezd od cestovní agentury "Boleslavská cestovka", zarazila mne nízká cena, nemáte s touto cestovkou někde nějaké zkušenosti?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.06.2016 07:26 109.81.209.***
Re: Pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Naposled jsem žádala cestovku o vrácení peněz 5.6.a nereagují

Neregistrovaný uživatel
09.06.2016 09:28 85.207.72.***
Zrušený zájezd na Harryho Pottera  

Nekupovat! Koupila jsem zájezd v září 2015 přes Kouzelného dědu na H. Pottera, Boleslavská cestovka termín přesunula, ale my už jet nemohli, měli jsme zaplacený jiný zájezd. peníze nechce vrátit ani Kouzelný děda, ani Boleslavská cestovka...Podávám podnět na ČOI. Neskutečné, jak se chovají.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2016 13:10 90.182.97.***
Zrušený zájezd na Silvestra  

Za mě stejný případ - laxní přístup, při emailové komunikaci mlží, Dodnes nemám vrácené peníze za zrušení zájezdu.

Neregistrovaný uživatel
18.04.2016 12:24 82.209.25.***

u mě naprosto stejné, tak proč to tady paní S. píše když stejně slovo nedodrží, jsou to jen výmluvy

Neregistrovaný uživatel
14.04.2016 13:14 109.81.209.***

Poslala jsem od neuskutečnění zájezdu do Legolandu již několik mailů, doporučený dopis který jste nepřevzala a žádné peníze na mém účtu.
Eva Kuříková

Neregistrovaný uživatel
21.03.2016 08:18 85.135.107.***
Re: Moje zkušenosti s Boleslavskou cestovkou...  

Tak to jste měli teda opravdu štěstí, nás tato cestovka podvedla a peníze do dnešního dne nevrátili, jen samé sliby a výmluvy. Žádali jsme teď opětovně vrácení peněz a emailová adresa je bohužel neplatná paní S. si dělá s lidí legraci.

Neregistrovaný uživatel
19.03.2016 09:46 46.135.32.***
Re: Moje zkušenosti s Boleslavskou cestovkou...  

My jsme s touto cestovkou byli minulý rok v Legolandu, byla nám poskytnuta množstevní sleva a mohu říct, že vše bylo perfektní. A i já vzpomínám na skvělou průvodkyni. Chtěla jsem dokonce letos zájezd opakovat a dozvídám se, že konec.Je to škoda. Všem zklamaným přeji ať to dopadne co nejlépe.

Neregistrovaný uživatel
15.03.2016 07:29 90.180.34.***

Dobrý den, požádala bych zákazníky Boleslavské cestovky, kteří zde uvádějí, že jim firma stále dluží finance, aby napsali svůj požadavek na e-mail: boleslavskacestovka@seznam.cz. Bude s nimi navázána komunikace, a jejich požadavek kladně vyřízen. Firma svou činnost v prosinci ukončila, a své případné závazky samozřejmě ke spokojenosti obou stran uzavře. Děkuji, Petra S. - Boleslavská cestovka.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.03.2016 11:18 83.42.114.***

Už název Boleslavská cestovka vě mě vzbudzuje amatérismus....natož CK Jedeme na výlet. Pokud je někdo odvážný a zájezd si koupí at se pak nediví, že nejede na výlet, ale do *****.

Neregistrovaný uživatel
11.03.2016 09:10 85.135.107.***
Pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Boleslavská cestovka se přejmenovala dejte si všichni velký pozor teď se jmenují "Jedeme na výlet", a dokonce i když nám stále dluží peníze dovolili si nám poslat oznámení že se přejmenovali a mají tu drzost nám poslat nabídku, tohle je opravdu nehorázné, dávejte si všichni pozor. Jejich stránky jsou www.jedemenavylet.cz, budou aktivní od 12.3.2016

Zpět na všechny diskuze