A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Blue Style

20.08.2007 13:42:23 | Petra111
Ahoj,

neletíte někdo 27.8.2007 na Djerbu? Po tom co jsem četla a viděla v TV Prima, mám docela strach...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.10.2015 17:27 90.176.254.***
BLUE STYLE JIŽ NIKDY VICE,JEDNO VELKÉ PEKLO.  

BYLA JSEM UBYTOVANÁ DO HOTELU CORAL BEACH TIRAN V EGYPTĚ V SHARM EL SHEIKH A MYSLELA JSEM,ŽE UŽ NIC HORŠÍHO BÝT NEMŮŽE.NECHALI NÁS CELÝ DEN BEZ JÍDLA A PITÍ V PÍSEČNÝ BOUŘI,TAK JSEM ZAČELA OBCHÁZET HOTEL A NACHÁZELA JSEM MRTVÁ ZVÍŘATA,EXKREMENTY,ŠPÍNU A HOTEL PLNÝ ARABŮ.O TOALETĚ JESTLI SE TOMU TAK DÁ ŘÍCT ANI NEMLUVĚ,ŠLA JSEM RADĚJI VEN NA TOALETU,ABYCH NĚCO NECHYTLA.OKOLO MĚ JEN ŠVÁBI,MYŠI.PLÁŽ ,TAK TAM ASI BYLO TORNÁDO,PROTOŽE VŠUDE JEN BEDNY A K MOŘI SE NEDALO DOSTAT,ZVEŘEJNILA BYCH FOTO,ALE ZDE NEJDE.S CK UŽ NIKDY V ŽIVOTĚ JE TO JEDNA VELKÁ KATASTROFA.

• Anonym (1)
petyn 21.08.2015 20:26
Délky zájezdů  

Dnes mne trochu překvapili, když na dotaz, jestli není problém si u nich objednat 14 (15) denní zájezd odpověděli, že není, ať si koupím dva 8 denní termíny. Nic se ale neodečítá, protože nemají logisticky zajištěno případné neobsazení sedadel v letadle. Jak to potom dělají jiné CK?

Jarmila
06.06.2015 21:21 109.164.72.***
Stížnost na Blue Style  

S cestovní kanceláří Blue Style jsme letěli po 4 na ostrov Djerba, ale poslední dovolená byla zkažená díky neoznámení, že hotel není v provozu , který jsme měli objednaný půl roku předem. Po příjezdu k hotelu nám bylo oznámeno, že nás ubytují na jiném hotelu, který byl hnus! Neodpovídal zaplacené ceně a ani kategorii hvězd. Čekali jsme než nás ubytují 4 hodiny na recepci. Po příchodu na hotel jsme podali reklamaci, která však nebyla uznána, protože nás ubytovali na jiný hotel. Teď musíme psát další stížnost na Blue Style. Tímhle jsme přišli o 8000 Kč.

Pavlina
01.06.2015 16:16 46.13.166.***
Maroko s Blue Style -už nikdy!  

Totální zklamání z okruhu který Blue Style pořádá v Maroku: královská a sultánská města.
Změny v programu průvodkyně oznamuje až ex post, lokální průvodce nezná náš program, takže do několika míst jsme se vůbec nedostali nebo je jen v rychlosti projeli. A nebýt naší neodbytnosti, tak nejedeme do jednoho krásnýho města.
Průvodkyně cestou spí,překládá u památek jen zlomek informací a na stížnosti reaguje tím, že není delegátka. Totální nezájem, nulová empatie a proaktivita. Velmi neprofesionální přístup.
Folklorní večeře, kterou jsem zaplatila v ceně zájezdu (a měla být zlatým hřebem na zakončení zájezdu) mi byla odepřena s tím, že na ni nemám nárok!
S CK Blue Style zkrátka již NIKDY!

Pavlina
01.06.2015 16:15 46.13.166.***
Blue Style- MAROKO- nebrat!  

Totální zklamání z okruhu který Blue Style pořádá v Maroku: královská a sultánská města.
Změny v programu průvodkyně oznamuje až ex post, lokální průvodce nezná náš program, takže do několika míst jsme se vůbec nedostali nebo je jen v rychlosti projeli. A nebýt naší neodbytnosti, tak nejedeme do jednoho krásnýho města.
Průvodkyně cestou spí,překládá u památek jen zlomek informací a na stížnosti reaguje tím, že není delegátka. Totální nezájem, nulová empatie a proaktivita. Velmi neprofesionální přístup.
Folklorní večeře, kterou jsem zaplatila v ceně zájezdu (a měla být zlatým hřebem na zakončení zájezdu) mi byla odepřena s tím, že na ni nemám nárok!
S CK Blue Style zkrátka již NIKDY!

Sharon 27.05.2015 14:09
Re: Blue Style- PROMO POKOJE  

Pane Michale...ohledně promo pokojů- nemáte vůbec pravdu.....záleží jak ktreá CK...např. CK Fischer a byli jsme s nimi v Promo již několikrát uvádí, že pokoje mohou být hůře situované - my nikdy problém neměli...měli jsme na prosto stejný pokoj jako ostatní a u CK Blue style jsou promo pokoje tzn.1-2 pokoje na termín s lepší cenou,ale naprosto stejné jako ostatní...jakoby lákadlo pro klienty...ale naprosto stejné...Tak nevím,kde jste vzal, že jsou NEJHORŠÍ ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.05.2015 18:23 46.39.181.***
Re: Měla jsem je ráda,ale vědomě okrádají lidi  

Právě s nimi řeším zrušený let! Sdělili mě to teprve 4 dny před odletem a okradli mě tím naprosto vědomě o 9000 tisíc korun. Pořád jsem je chválila, ale jsou to zloději, opravdu! A to arogantní jednání těch Pipin tady v pobocčce, to asi dělali
speciální nábor na E14! >:) Pokazili mě celou dovolenou na kterou jsem se strašně těšila...teď mám akorát zlost a nikam se mi nechce! >:)

• Anonym (1)
Michal
25.05.2015 14:55 176.86.161.***
Re: Měla jsem je ráda,ale vědomě okrádají lidi  

No jo dámo..kupujete si promo pokoj..stačí se podívat do katalogu nebo na webu. Promo pokoje jsou ty nejhorší za nejnižší cenu.... Hotel i Ck mohou tento pokoj změnit. Chtěla jste šetřit a nakonec jedete za normální cenu.)

• Anonym (1)
Dana
25.05.2015 12:12 85.119.93.***
Měla jsem je ráda,ale vědomě okrádají lidi  

Jsem nasr..resp.naštvaná extrémně, obj.si zájezd, zarezervujete, je Vám řečena konečná cena, ale než stačíte zaplatit, ouha, cena je o 3200,- Kč více, prý se to občas stává, že hotel vyhlásí stopstaf a pak promo pokoj, který jsem si objednala( byl to poslední-proto ta reservace) není volný , tak mi dají rovnou automaticky stejný pokoj tzv.standard ale za vyšší cenu a vrchol, prý mi to nejsou povinni říci předem >:) , že než to zaběhnu zaplatit, tak se cena může navýšit, natož o tolik. Jezdili jsme s nimi rádi,ale toto už se stalo po 3., což už asi náhoda nebude... S Eximem jsou zkušenosti ještě horší a to mnohem a hlavně je mají všichni známí i rodina-špatné, takže asi začneme lítat po světě sami na svou vlastní pěst.. >:)

• Anonym (3)
EVELIN.ja 24.05.2015 18:29
Re: Blue Style  

Zdravím vás. Vrátili jsme se v pořádku a mohu potvrdit že Blue Style je na stejné úrovni jako Exim. S animátorkou Katkou velká spokojenost. Ani by tam nemusel být delegát. Vše perfektně zařídila. :-))

• EVELIN.ja (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze