A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

BK tour

01.05.2013 18:18:32 | Lenaa11
Lenaa11
Letos jedeme s touto CK do Itálie... můžete mi někdo o této cestovce podat nejaké info???... Děkuji a přeji hezký den.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.06.2013 16:56 195.22.45.***
Re: BK tour  

Více se o nich dočtete na CK BK tour-Chorvatsko.A tam si můžete přečíst i můj názor s pozdravem Veselý Josef

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
20.06.2013 10:54 195.5.186.***
Re: BK tour  

My jsme s touto cestovkou byli před dvěma roky, hrůza, jeli jsme autobusem, mají cizí dopravce, takže v autobuse jeli lidi z padesáti cestovek, zmatek, masová turistika:), měli jsme uvedené špatné místo výstupu! , kdybychom se nestarali, tak bysme pak museli po telefonu shánět partnerskou cestovku v Itálii. Po příjezdu jsme čekali tři hodiny, než nás z té partnerské cestovky autem dovezou na místo. Při odjezdu jsme neměli žádné informace, které měli zaslat, jen z té partnerské cestovky nás odvezli na místo odjezdu, navíc ještě před dovolenou - odjížděli jsme v pátek - jsme se sami museli telefonicky dožadovat, ať nám sdělí místo nástupu, a to jsme pak obdrželi po mnoha urgencích ve středu, i když ze zákona by měli informovat týden před. Jezdívali jsme s mnoha cestovkami, ale tohle jsme ještě
nezažili. Asi nejsou vůbec připravení. Navíc apartmán taky neodpovídal popisu v katalogu....... Takže - pozor na ně! Své jméno raději neuvádím.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Lenaa11 01.05.2013 19:18
BK tour  

Letos jedeme s touto CK do Itálie... můžete mi někdo o této cestovce podat nejaké info???... Děkuji a přeji hezký den.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze