A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

BILLA TRAVEL

17.10.2009 23:13:13 | kacik025
kacik025
Dobry den, ctela bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti z cestovni kancelari ITS BILLA TRAVEL,dosta se mi do rukou jejich katalog a jejich nabidky se mi zdaji zajimave ale nejsem si jista, v dnesni dobe :( , za pripadne poznatky predem dekuji :D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana
24.05.2014 16:03 217.117.213.***
Re: BILLA TRAVEL  

Zakoupila jsem si zájezd na Malorku u ITZ BILLA TRAVEL,přišly mi pokyny k odletu,letenky,poukaz na ubytování.Byla jsem natěšená šla jsem zabalit kufr,zajistila jsem si v práci dovolenou a přišel mi meil,že má rezervace nebyla potvrzená tudíž nikam nemohu odletět.Peníze za zájezd mi prý vrátí.Chyba se prý stala na španělské straně.S touto cestovní kanceláří bych již nikam necestovala.Dovolenou jsem strávila doma na zahradě.

rannah 19.10.2009 11:57
RE: BILLA TRAVEL  

ahoj, já jsem s nima byla a jsem moc spokojená.. už jsem otevřela téma tadyhttp://cestovni-kancelare.orbion.cz/diskuse/its-billa-travel-9829/
nedávno jsem si u nich zase dělala rezervaci do Matrei.. už se nemůžu dočkat :-)

kacik025 17.10.2009 23:13
BILLA TRAVEL  

Dobry den, ctela bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti z cestovni kancelari ITS BILLA TRAVEL,dosta se mi do rukou jejich katalog a jejich nabidky se mi zdaji zajimave ale nejsem si jista, v dnesni dobe :( , za pripadne poznatky predem dekuji :D

Zpět na všechny diskuze