A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

BGTravel

10.05.2012 16:01:22 | tralala999
tralala999
Rad bych se zeptal, zda mate nekdo s nimi zkusenost? videl jsem nabidku na Bulharsko od nich nekde na slevovem portale (cca tyden,letecky,ubytko bez jidla = 6 tis) 1- stranky vypadaji dost amatersky a neprehledne 2- komunikace s nimi na emailu nepusobi moc profesionalne, 3- existuji asi 2 mesice, nevite nekdo vic?

BGTravel

(neni v nabidce na zalozeni tematu tahle cestovka)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 10.05.2012 21:00
admin  

Pro tralala999: Už je, přidala jsem jí do seznamu - to může nově udělat každý uživatel sám v záložce cestovní kanceláře nahoře na liště. Kdyžtak se klidně zeptejte i na diskuzi o Bulharsku, třeba tam bude někdo CK znát. Přejeme dobrý výběr:)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
tralala999 10.05.2012 17:01
BGTravel  

Rad bych se zeptal, zda mate nekdo s nimi zkusenost? videl jsem nabidku na Bulharsko od nich nekde na slevovem portale (cca tyden,letecky,ubytko bez jidla = 6 tis) 1- stranky vypadaji dost amatersky a neprehledne 2- komunikace s nimi na emailu nepusobi moc profesionalne, 3- existuji asi 2 mesice, nevite nekdo vic?

BGTravel

(neni v nabidce na zalozeni tematu tahle cestovka)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze