A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Best Reisen

16.07.2008 15:00:34 | j.e.a.n....
j.e.a.n....
Máte s touto CK dobré zkušenosti?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.05.2016 17:17 85.71.112.***
Re: Best Reisen  

Uz nikdy vic...mesic po zaplaceni zmena pristavaciho letiste...
Takze o dve hodiny cestovani autobusem dele...na nesouhlas s novou smlouvou a zazadani storna si zazadaly o 40% penale...takze mame zhnusenou dovolenou a jeste jsme ani nevyjeli...zaver z osmi dnu tam budem 6 protoze dva dny procestujem...hnus

• Anonym (1)
KARA
08.07.2015 14:20 37.48.45.***
dovolená k nezaplacení  

CK Best Reisen už nikdy!!! Delegátka má na vše odpověď, ale nic neřešící odpověď. Datum pobytu hovoří za vše 23.6.-3.7.2015 tedy v době teroristického útoku. Tady lidem věšeli bulíky na nos, že v blízkosti nemá cestovní kancelář žádné turisty, a ejhle byli jsme v hotelu vedle cca 150 m a někteří,kteří měli to "štěstí" byli i na pláži, kde se střílelo, tedy vše v přímém přenosu a tady lidem, kteří měli ten den odlet tvrdili, že je to 40km daleko od jejich hotelu a že není co řešit....co dodat ...chtěli by jste s takovou CK ještě na dovolenou ... za mne ROZHODNĚ NE !!!!!!

Romca1 20.04.2015 14:00
ck  

My jsme s touto cestovkou byli několikrát a vše bylo v pohodě,nikdy změna hotelu,delegátka super už si nás pamatovala z minulých let.
Co se týče hotelu Sirocco Beach tak jsme tam byla jen se synem manžel by tak malý výběr jídla nesnesl,ale to jsem věděla už od začátku 3* je pro nejobyčejnější hotel a to i se stravou all inclusive,která je velmi omezená,jídlo je jen,aby člověk neměl hlad a tomu odpovídá cena.Jela jsem tam kvůli nejhezčí pláži v Tunisu a moři,né kvůli pokoji a jídlu.,i když já měla nejlepší pokoj za 20 EUR příplatek,sice stále nešla klima,ale je to 3*.Nikdo nemůže čekat víc,další roky jsme lítali do Mahdie Beach a to už je o něčem jiném a za jiné peníze

Tereza
08.01.2015 19:30 109.72.12.***

Před touto cestouvkou velké VAROVÁNÍ!!! V srpnu loňského roku jsme od nich byli v Tunisu hotel Sirocco Beach. Bohužel strava all inclusive naprostá katastrofa, celý týden o bramborách vařené cibuli a rajčatech... Lecos by člověk překousl, ale chování delegátky a vůbec přístup celé CK naprosto NE!. Nejen že delegátka námi všemi pohrdala, dávala to dost jasně najevo a byla drzá, vysmívala se našim stížnostem (podotýkám, ze si stěžovala většina všech klientů) ale následné jednání CK a přístup k reklamaci - prostě sprotota... udělají z vás hlupáka který nechápe že je v arabské zemi , že strava all inclusive neznamená pestrost ale jen nějaké jídlo a k chování delegátky prý máme být shovívaví, že prý je ještě mladá. Tuto cestovku bych nedoporučila ani největšímu nepříteli!!!! Pokud si chcete zkazit dovolenou jeďte. S CK Best Reisen u NIKDY NIKAM!

• Anonym (1)
Miru
01.09.2014 21:56 81.90.170.***
Les Colombes  

Dobrý večer, děkuji za zprávičku a přání pěkné dovolené.Jsem moc zvědavá jak dopadneme my.Snad to bude v pořádku.Nevím jak je možné,že stále inzerují a prodávají zájezd do tohoto hotelu a přitom je plně obsazen.To nechápu. :-!

zbyněk
01.09.2014 17:44 37.221.243.***

v pátek jsme se vrátili z Hammametu, objednaný jsme měli Les Colombes, ale na letišti bylo delegátkou sděleno, že není místo a tak máme lepší, jenže ouha, sice 4 hvězdy, ale asi 500m od moře, takže dost chození. Ještě to takto odnesla paní s vnoučaty, která byla po operaci kyčle. Les Colombes chválila, byla tam již vícekrát. Nakonec to byl Hotel Nesrine, prostředí celkem dobré, jídlo také, jen někdy hlučno od Němců večer.

Jana Pavlicová
29.08.2014 14:54 31.47.96.***
Re: hotel Les Colombes  

Dnes jsme doletěli z tuniska,měli jsme objednaný hotel Les Colombes,jen po příletu byl plně obsazen,tudíž nám nabídli hotel o hvězdičku vyšší - Nesrine....Vše proběhlo bez problému,dovolená super.Delegátka CK výborná,,,dobře se o nás starala,,,nemusíte se ničeho bát....Pěknou dovolenou
(((clap)))

Miru
27.08.2014 14:54 85.71.205.***

Zdravím, hotel Les Colombes asi bude v pohodě,taky jsem si četla recenze a píší tam vesměs kladná hodnocení.Spíše mám obavy z cestovky,jedeme od Best Reisen a na tu jsou téměř samá negativa.Snad to dobře dopadne a v pořádku odletíme a ubytují nás v tom hotelu,který máme objednaný.

Dalin
26.08.2014 23:01 93.89.107.***

zdravím, ja chci jet take do Les Colombes 5.9. odletem z Ostravy..

precetl jsem tak 300 ruznych recenzí a tento hotel, z toho vyšel tak nejak nejlíp, ikdyž tam bylo par protichudných tvrzení, vesměs vše Ok.

pokud jde o CK, z jakou chcete jet? a z čeho mate obavy?? ja zatim nemam žadne zprávy..

Lena
26.08.2014 12:04 212.96.164.***
Miru  

Opravdu se nemáte čeho obávat.Samira je opravdu super ;-)

Zpět na všechny diskuze