A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Bentley tour

07.08.2011 17:29:48 | Romísek1
Romísek1
Chtěla jsem se zepta zda je někdo s kým bych se mohla podělit o starosti s c.agenturou Bentley tour.Zaplatili jsme si dovolenou v Tunisu u této agentury.Smlouva byla na C.K Best reisen.Bently tour byla pouze sprostředkovatel.Polovinu jsme zaplatili v lednu a druhou polovinu koncem července.Za 3dny po odeslání druhé platby nam paní napsala, že stornuje zájezd,že se dostala do finančních potíží a že peníze nám snad vrátí do konce srpna.Volala jsem do Best reisen, ale tam vůbec nevědeli že s nima máme letět a že jsme už v lednu zaplatili polovinu dovolené.Žádná rezervace tohoto termínu od ledna do července neproběhla.Na policii nám řekli že máme podat trestní oznámení pro podvod.Tato kauza proběhla i na Tv Nova.Oklamaných je více.Paní z agentury nám píše že peníze postupně klientům vrací ale my žádné klienty neznáme proto nevím zda mluví pravdu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iva
12.10.2011 17:05 85.70.115.***

Ahoj všichni. I nám již dorazila druhá polovina penízků na účet (((clap))) Přeji, aby to dobře dopadlo i Vám :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Romísek1
11.10.2011 20:41 87.249.139.***

Nám poslala jen polovinu :-(

• Anonym (1)
Míša
11.10.2011 09:16 88.146.252.***

Ahoj všichni dobrá zpráva:) Peníze mi dnes dorazily na účet!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
EVA
10.10.2011 12:57 78.80.205.***
Re: Bentley tour  

PSALA JSEM JÍ TAKY SKORO DENNĚ, ALE NEODEPISOVALA, PRÝ NEMÁ SPOJENÍ A TEDY NEKOMUNIKUJE.
DOUFÁM , ŽE SE VÁM TO TAKÉ PODAŘÍ.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iva
09.10.2011 15:48 85.70.115.***
Re:  

Ahoj. Tak to mě těší, že Vám peníze vrátila. Snad i pro nás ostatní svitla naděje a vrátí je i nám. Jen se chci zeptat, zda Vám odpovídala na emaily? Já ji píšu skoro pořád, ale odpověď žádná.

• Anonym (1)
eva
07.10.2011 08:15 78.80.205.***

Dobrý den, tak musím vám to napsat, my peníze už dostali paní Franeková nám zbytek penez poslala v pondělí na účet, doufám ,že i vám všem to dopadne tak jako nám.Přeji vám to. :-)

• Anonym (1)
petr
04.10.2011 19:35 90.178.251.***
Re:  

Stejná zkušenost, zaplacená polovina rodinné dovolené v Řecku, v cestovní kanceláři Azur Reisen potvrdili, že v daném hotelu to ani objednat nebylo možné a nic jim nezaplatila, takže podvod od úplného začátku- platili jsme to někdy na jaře. Franeková nikomu nic nevrátí, to je jasné, bůhví, kde je jí konec.....

• Anonym (1)
Míša
04.10.2011 15:22 88.146.252.***

Dobrý den, taky jsem asi pěkně naletěla:( Koupila jsem rodičům k 50. narozeninám dovolenou u Bentley Tour a ani peníze ani dovolená...... Od paní Franekové jsem měla slíbené peníze dostat k 31.8.2011 zase nic, potom byly peníze v úschvě u notáře a......
Teď,když píšu mail,tak se vrací zpět jako nedoručený!!! Psala jsem na asociaci cestovních kanceláří,kde chtějí po mě cestovní smlouvu,kterou jsem nedostala. Přišel jen Voucher a faktura o zaplacení. Takže už opravdu nevím,co dělat:(
Chci se zeptat, zda se dá podat i hromadná žaloba?

Romísek1
01.10.2011 18:16 87.249.139.***

Takže vidím,že jsme na tom všichni podobně.Nám teda nevrátila z 22OOOkč nic.Mám dovolenou a sedím doma.My jsme už to trestní oznámení podali začátkem srpna.Všichni nám ale říkají ať nepočítáme,že nám to vrátí.Pokud peníze nevrátí předáme pohledávku agentuře která vymáhá dluhyAť se nám aspoň něco vrátí.

• Anonym (1)
eva
27.09.2011 21:59 46.33.112.***

Tak vidím, že je nás asi dost , v pondělí je už měsíc říjen takže asi zajdeme s manželem a podáme na ni trestní oznámení, přestala s náma úplně komunikovat, do Prahy se nám za ní nechce , protože víme, že ji nenajdeme, a o prodeji taky nic nového nevíme, třeba jste někdo z Prahy nevíte jestli opravdu prodává nějakou nemovitost, kde vlastně Franeková je? ,že nepíše, měla by mít aspon tolik kuráže a všem odepsat, ale to asi ne, tak to má holka spočítaný jak chce bud se do konce září ozve a napíše co a jak nebo jak jsem psala jdeme v pondělí na policiii.
Nehodlám ze sebe dělat dál pitomce, člověk je rád, že našetří na dovolenou a všechno je v ....
Prosím pište jak pokračujete, pořád sedím a hledám a hledám další oklamané asi nác bude dost!!!!!!!!!
Na to se opravdu nedá nic říct, jen ,že jsem pěkně naletěli nějaké Franekové, ráda bych ji potkala osobně ta by si to za klobou nedala, !!!!!!!!!!!!!!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze