A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Bali 2015 - hledám spolucestujíci nebo přidám

09.12.2014 17:57:15 | Lenka...K
Lenka...K
Ahoj,
chtěla bych v r.2015 vycestovat na Bali a ráda bych našla kohokoliv/jakýmkoliv věku, kdo by taktéž chtěl vyrazit na Bali. Nechci vycestovat sama a ráda bych sdílela a užila si společně úžasnou dovolenou, nezapomenutelných zážitků. Spolucestovala jsem již několikrát z tohoto serveru a super.....Jsem komunikativní, veselá, přátelská. Chtěla bych navštívit tyto místa = Ulun Danu (jezerní kláštěr), Pura Besakih (chrám, píše největší/nejposvátnější), zahradu Tirtagangga, Tanah Lot (mořský chrám), Taman Ayun (také věžičky nebo jak to říct), Bedugol.....Lákalo by mě za náštěvu i "Sloní safari" a pak, když by povedlo se přiblížit i k vulkánu Gunung Agung (nejvyšší vulkán na ostrově - lákalo).....Nějsem proti i navštívit nějakou vesničku např. Ubud nebo Tangamann či Celuk......DLE DOMLUVY :))))))

Ráda bych se domluvila na konec června nebo přelom června/července (nemohu dříve kvůli státnicím a práci).

Těším se na Vaše odpovědi/psaní na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz
Hezký den
Lenka (27)

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
inule
29.12.2014 11:21 90.177.246.***
Re: Bali 2015 - hledám spolucestujíci nebo přidám  

Ahojky Leni, pokud ještě nikoho nemáš na cestu, tak bych se ráda přidala :-) Na termínu bychom se jistě domluvily.

Lenka...K 09.12.2014 21:18
Re: Bali 2015 - hledám spolucestujíci nebo přidám  

Ještě bych chtěla dopsat (AUTORKA INZERCE HLEDÁN SPOLUCESTUJÍCÍHO BALI 2015)....Mohu kdykoliv od konce června do konce roku 2015. Budu se těšit na kontaktování a domluvení se :)

• Anonym (30)
  • Anonym (29)
Lenka...K 09.12.2014 17:57
Bali 2015 - hledám spolucestujíci nebo přidám  

Ahoj,
chtěla bych v r.2015 vycestovat na Bali a ráda bych našla kohokoliv/jakýmkoliv věku, kdo by taktéž chtěl vyrazit na Bali. Nechci vycestovat sama a ráda bych sdílela a užila si společně úžasnou dovolenou, nezapomenutelných zážitků. Spolucestovala jsem již několikrát z tohoto serveru a super.....Jsem komunikativní, veselá, přátelská. Chtěla bych navštívit tyto místa = Ulun Danu (jezerní kláštěr), Pura Besakih (chrám, píše největší/nejposvátnější), zahradu Tirtagangga, Tanah Lot (mořský chrám), Taman Ayun (také věžičky nebo jak to říct), Bedugol.....Lákalo by mě za náštěvu i "Sloní safari" a pak, když by povedlo se přiblížit i k vulkánu Gunung Agung (nejvyšší vulkán na ostrově - lákalo).....Nějsem proti i navštívit nějakou vesničku např. Ubud nebo Tangamann či Celuk......DLE DOMLUVY :))))))

Ráda bych se domluvila na konec června nebo přelom června/července (nemohu dříve kvůli státnicím a práci).

Těším se na Vaše odpovědi/psaní na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz
Hezký den
Lenka (27)

• Anonym (30)
  • Anonym (31)
Zpět na všechny diskuze