A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Balená voda

03.07.2012 22:27:03 | HankaKa
HankaKa
Chtěla bych se zeptat, jestli jste byli letos v nějakém hotelu, kde by v rámci all inclusive dávali balenou vodu a ne jen vodu v barelech, kterou si můžete natočit do kelímku. Zajímá mě především Egypt a Tunis, ale můžete klidně psát i o jiných zemích. Bylo by fajn vždycky uvést zemi a název hotelu.
Já byla v TIA HEIGHTS MAKADI BAY a dávali tam malé půl litrové vody.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.11.2016 18:42 77.104.213.***
Balená voda  

V Turecku - ve všech 8 hotelech , kde jsme byli, v Maroku i na Kapverdách vždy balená voda- 0,33 nebo 0,5l na požádání nebo i volně v chladících boxech. Zatím nikde jsem se s vodou v barelech nesetkala.

Neregistrovaný uživatel
25.11.2016 11:43 37.188.134.***
Balena voda  

Jezdim pravidelne do Turecka a do Dominikanske rep. a vsude v hotelech balena voda 0,5l resp.0,33l v neomezenem mnozstvi

Neregistrovaný uživatel
25.11.2016 07:55 213.62.126.***
Re: Balená voda  

Djerba -Carribean World - bez denního přídělu ...chtěla jsem dvě dal mi dvě. (1,5l)

Neregistrovaný uživatel
24.11.2016 22:17 194.50.240.***

Tunisko - Mahdia - hotel Thapsus 2015. Denní příděl balené vody. Buď 1,5 litru neperlivé nebo 1 litr perlivé

Ja56 24.11.2016 18:33

Jediná zkušenost v hotelu Dana Beach v Egyptě. Ale už je to pár let, tak nevím :-\ V areálu několik velkých lednic s lahvemi, pořád doplňovaných.

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 17:37 94.113.30.***
Luboš  

Ahoj HankaKo,

ve většině hotelích jsem se setkal jen s barely s vodou. Myslím ale, že vzhledem ke kvalitě vody, to může být i lepší. Pokud lahve stojí delší dobu na slunci (v Egyptě a Tunisu bude účinek ještě větší), může se voda začít kazit, jak píšou v tomto článku.
http://www.crystalis.cz/jak-na-pramenitou-vodu

Doporučoval bych tedy využívat barely, i když chápu, že 0,5 l lahvičky mohou být pohodlnější. Přeji Ti příjemnou dovču! :-)

schnauzer 26.07.2012 21:52

Balená voda do malých lahví i když v rámci all incl. je už dnes málokde. Většinou se jedná právě o barely, kdy si natankujete do kelímků. Ale do lahví nabírat se opravdu všude brání. Ať již je to zkušenost z Egypta, Tunisu, Španělska /od Baleárů přes pevninu i Kanáry/. I hotely, kam jezdíme už léta, přešly na barely, šetří totiž. Balená voda vychází dráž.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
eva
24.07.2012 12:58 90.176.193.***

Já byla v Egyptě, Bella Vista - a jen voda v barelech. A to ještě byl problém, když si člověk točil vodu do lahve.

HankaKa 03.07.2012 23:27
Balená voda  

Chtěla bych se zeptat, jestli jste byli letos v nějakém hotelu, kde by v rámci all inclusive dávali balenou vodu a ne jen vodu v barelech, kterou si můžete natočit do kelímku. Zajímá mě především Egypt a Tunis, ale můžete klidně psát i o jiných zemích. Bylo by fajn vždycky uvést zemi a název hotelu.
Já byla v TIA HEIGHTS MAKADI BAY a dávali tam malé půl litrové vody.

Zpět na všechny diskuze