A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Autobusy na dovolenou

16.07.2008 04:31:57 | micák
micák
Autobusy, kterými jezdíme na dovolenou, mívají poruchy.Jak jste byli spokojeni / nespokojeni.Co se stalo, co slibovala CK a jaká byla skutečnost....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Eva H. 06.08.2009 15:07
autobusy  

Ahojki, poprvé jsme jeli do Chorvatska s CK Valaška autobusem. Musím říct, že jsem se cesty obávala, a to i z jistých zdravotních důvodů, protože musím mít aspoň trochu kvalitní spánek. Ale nakonec proběhlo všechno uplně bez problémů. CK Valaška vlastní své autobusy, které jsou luxusní, s klimatizací atd...žádná porucha nenastala, ani zácpy na cestách. Nastupovali jsme ve Zlíně, cestou jsme nabírali další lidi, za Mikulovem nám pustili video, cca do 23 hod. Řidiči byli perfektní, každé 3-4 hodiny byly zastávky, také možnost občerstvení. Kolem té 23 hod. jsme usnuli a než jsme se nadáli, tak bylo ráno kolem 5 hod. a my už jsme se nacházeli v Chorvatsku 8-) Opravdu není čeho se bát! Takže shrnutí: jak cesta busem tak autem má své pro a proti. Je na každém, co si vybere... Je fakt, že když jedete busem, tak jen nasednete a nemusíte se o nic starat, o žádné poplatky, pokuty, nehody, řízení atd.. ale zase nejste mobilní na místě (pokud si nepůjčíte kolo či auto či loď) a další......

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 04.08.2009 20:24
RE: RE: Písek  

To jsme se toho dověděli.

korsika
04.08.2009 19:34 81.90.173.***
RE: Písek  

Ve všem

Globík 04.08.2009 18:42
Písek  

V čem jsou špička?

korsika
03.08.2009 22:41 81.90.173.***
autobusy  

Autobusy ČSAD Písek jsou naprostá špička.

• Anonym (1)
Kotoule 03.08.2009 20:10
Autobusy  

S Wisnarem a Galateou vše OK.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eva Olmik 17.07.2008 23:42
Jo,dobrý.  

Asi tak nejlepší z celé dovolené.Myslím služby cestovky.Na rozdíl od ostatních busy fungovaly perfektně

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
micák 17.07.2008 18:12
RE: RE: RE: Autobusy na dovolenou  

Já jsem se v životě nalétal letadly dost a nyní dávám přednost cestování vlastním vozem.Někdy přemýšlím o autobusu, protože je to pohodlnější - nemusel bych řídit.Ale když člověk dozví z médií o nehodách, technickém stavu a zalosti řízení řidičů autobusů - jde z toho mráz po zádech...
Když to vezmu teoreticky a spočítám cestu z domova na letiště, tam čekání, vlastní let, cesta na hotel - tak to už jsem třeba ve střední Itálii u moře osobním vozem.Tato skutečnost má ještě další výdohu, že nejsem vázán na fakultativní zájezdy, průvodce a jedu se podívat kam chci.
Levné letenky?S přestříkanými vraky létají cestovky jenom za byznysem, ne pro zájem o klienty, nedej bože o jejich pohodlí.Dnes se ale každý může rozhodnou svobodně, na kolik si cení svůj život a jak ho má rád...

• Anonym (1)
katekat 17.07.2008 08:18
RE: RE: Autobusy na dovolenou  

Micaku, vyprdnete se na busy a zacnete litat ;-) V dnesni dobe levnych letenek je to opravdu pohoda.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iriska 16.07.2008 10:19
RE: Autobusy na dovolenou  

Ahoj Micáku,
já jsem to už dávno vyřešila radikálně: UŽ NIKDY AUTOBUSEM!!! VÝHRADNĚ JEN A POUZE LETECKY. Neumím si už představit trávit tolik hodin v autobuse, to si raději připlatím za letadlo.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze