A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

APC - zkušenosti

03.06.2008 08:48:05 | Entereza
Prosím o sdělení jaké máte někdo z vás zkušenosti s cestovkou APC,která je na webu k nalezení na www.mojeprazdniny.cz Kontakty uvedené zde nefungují a je složitější se k majitelům propracovat.Pokud s nimi někdo někde byl, prosím napište mi zkušenosti. Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.02.2016 11:44 94.124.104.***
Re: APC - zkušenosti  

Byl jsem se ženou v Katalánsku s APC už v roce 2009 ,autobus nebyl co jme si představovali,ale v pohodě,šoféři skvělí,v Tosse ubytováni v Don Juan Tossa.Pokoje odpovídali ceně. Ale delegátka mi připadala,že nás od výletů spíš zrazuje a v den odjezdu nám volala,že se odjezd zpozdí a potom už nebrala telefon. Možná už tam Lucka nepracuje,je to už dlouho.A pokud se zdravíčko mojí ženy zlepší, pojedeme s APC opět a opravdu rádi!!

Neregistrovaný uživatel
13.01.2016 13:59 109.72.13.***

CK vřele doporučuji! Byli jsme na prázdninách s touto CK opakovaně od roku 2003 a jejich služby jsou neustále lepší. Minulé léto jsem jela se synem měla požadavky na ubytování i cestování a ač šlo o nenárokové služby CK vše zařídila a byli jsme se synem velmi spokojení, určitě s APC pojedeme znovu.

Neregistrovaný uživatel
25.09.2015 21:00 37.48.32.***

to nemuze bejt pravda.do san benedetta jezdime s apc kazdy rok a nikdy nebyl problem jak s ubytovanim,tak s ostatnima sluzbama.nechapu jak muzete takhle pomlouvat tuto ck.

Míla
04.11.2014 18:25 79.98.158.***
Bon Repos  

S CK APC P5íbram jsme byli v srpnu na dovolené v hotelu Bon Repos. Na hotel jsme přijeli v 15.30 a pokoje nám dali až v 18.45. Omylem nám totiž odhlásili místo 1 pokoje všechny 4 ( onemocnění 1 člena). Náš pokoj byl asi 2,5x3metry, ,,dvoulůžko "130 cm, bez slíbeného balkonu, rozbitým oknem, výhledem na odpadky a bedny klimatizace. Ihned jsme pokoj reklamovali u delegáta, ale za celý týden nedokázal pokoj na recepci vyměnit. V APC nás odbyli, že je to standartní pokoj !!!! Je vidět, že nemají ani potuchu, kam jejich klienty ubytovávají. Po návratu jsme zájezd reklamovali, tak nám z ceny 31.400 vrátili 1.700 Kč ( prý 10 procent z ceny) To je výsměch slušným lidem!!!

Neregistrovaný uživatel
20.10.2014 15:54 93.91.51.***

Pokud jde o čas ubytování byl jsem s APC v Itálii 2x. Check in avizován na 14.00Hod. Náš příjezd 10.00. V 10.30 už jsem si dával sprchu na pokoji. Stejnou zkušenost jsem měl i ve Francii.

Michal Studenovský
20.10.2014 15:45 93.91.51.***
Re: APC zkušenosti  

Dobrý den chci jen říct toliko že mám s paní Kubalovou a CK APC úplně stejné zkušenosti. Měl jsem také na dovolené zdravotní problémy(výron v kotníku) a paní Kubalová se zachovala úplně stejně jako ve Vašem případě. Přijela odvezla nás do nemocnice, strávila tam s námi celý den, pak nás odvezla zpět a ještě nám vyměnila námi vybraný patrový apartmán za bezbariérový. byl jsem s APC 2x v itálii, 1x VeFrancii, Loni ve Španělsku a před 4 lety mi sprostředkovávali ubytování na plitvických jezerech v Chorvatsku a vždy maximální spokojenost. Této CK nelze vytknout ani to nejmenší

Renata
02.08.2014 21:47 78.102.226.***

Zdravím..Chtěla bych napsat obrovské díky cestovce APC a pochválit je :-).Byli jsme celá rodina ve Španělsku na Costa Bravě,letecky do Barcelony.Vše fungovalo perfektně a odpovídalo informacím od cestovky.Trošku jsme se báli,protože jsme s touto CK cestovali poprvé,ale -vřele doporučuju!
Obvzláště bych chtěla vyjádřit obrovský dík a "respekt" delegátce Žanetce (bohužel nevím příjmení),která se nám tam věnovala a jeli jsme s ní na výpet do Barcelony.Takové informace,co nám podávala a bez čtení-přímo z hlavy-to stálo za to!Moc příjemná,ochotná,znalá Španělska!Moc děkujeme.
Obecně doporučuju Costa Bravu-je to krásné místo..Byli jsme v LLoret de Mar a bylo tam krásně.Ale je to spíše místo pro mladé-bylo tam hodně živo(diskotéky,casina,restaurace,bary,plno lidí,..),ale to nám vyhovovalo.
To jen tak na okraj,ale hlavně: cestovka SUPER! :-)

David
22.07.2014 22:32 217.115.250.***
APC zkušenosti  

Dobrý den, v letošním roce jsme se s manželkou rozhodovali pro zájezd v kategorii LAST MINUTE. Na doporučení našich přátel jsme požadovali destinaci San Benedetto (vzhledem k písečným plážím pro naše malé děti) a narazili jsme na cestovní kancelář APC, která nabízela pestrý výběr ubytování v dané lokalitě. Jako valná většina lidí v současné době jsme se pídili po recenzích na internetu a to je to, proč tady píšu. Vzhledem k jedné negativní reakci jsme málem zájezd s APC zavrhli, ale protože se nám nabídka velmi líbila, nakonec jsme se rozhodli, že to riskneme. Nebudu se tady rozepisovat o prostředí lokality, ubytování, moři apod. – to všechno bylo prostě skvělé, ale chci se podělit o přístup delegátky a zároveň majitelky cestovní kanceláře, paní Aleny Kubátové. Chtěl bych ji jménem celé naší rodiny veřejně poděkovat za nadstandartní přístup k nám jako zákazníkům, se kterým jsem se ještě nikdy nesetkal a předpokládám, že se už ani nesetkám. Podařila se nám totiž dovolená „blbec“. Odstartovalo to hned po našem příjezdu, kdy si manželka přivodila otřes mozku a musela být převezena rychlou záchrannou službou do místní nemocnice. Naštěstí jsme byli připojištěni a také „pod křídly“ paní Kubátové. Jelikož italsky neumíme a s angličtinou jsme příliš nepochodili, všechno za nás vyřídila a obstarala výše zmíněna paní delegátka. Dokonce s manželkou strávila celé několikahodinové vyšetření v nemocnici. Dále to pokračovalo zabouchnutými klíči naším dítětem večer v apartmánu, šlápnutí staršího syna na ostrý předmět v moři a několik dalších „maličkostí“. Při tom všem nám byla vždy s ochotou, vstřícností a dobrou radou k dispozici paní Kubátová. Chtěl bych ji ještě jednou touto cestou velmi poděkovat a popřát hodně štěstí v podnikání.

• Anonym (5)
Zábranští
11.07.2013 21:19 90.180.115.***
APC - zkušenosti  

S CK APC jsme byli již po 4. (San Benedetto del Tronto - Itálie) a tentokrát i s ročním dítětem. Vše probíhalo naprosto v pořádku. Ubytování odpovídalo objednanému. Delegátka a majitelka paní Alena Kubalová byla naprosto skvělá. Vše, co člověk potřeboval vědět se dozvěděl, jednání a chování bylo úžasné. Syn byl naprosto spokojen a krásně si to užil. CK APC můžu jen doporučit, byli jsme naprosto spokojeni. Moc jim děkujeme :-) a určitě zase s CK vyrazíme ;-)

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
evickka
07.09.2009 11:55 85.70.176.***
spanelsko  

S touto ck jsme byli naprosto spokojeni, byli uz sme s ni 2x ve spanelsku a vse fungovalo tak jak melo. diky tomu ze jsme leteli na vlastni pest cena zajezdu byla i velice vyhodna, poskytli nam dobre info, jelikoz jsme z pribrami tak s komunikaci nebyl problem, nebot tam ma cestovka svou kancelar.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze