A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Animátorka

14.09.2011 11:31:01 | betynka
betynka
Dobrý den,
rozhodla jsem se, že bych příští sezónu ráda odjela pracovat někam jako animátorka. V říjnu absolvuji kurz pro animátory organizovaný agenturou Rilife, tak mě zajímá, jestli s nimi nemáte někdo zkušenosti? Budu ráda za každou odpověď. Dále by me zajímalo, jestli zde má někdo zkušenosti se spoluprácí s cestovní kanceláří a pokud ano, jakou byste mi doporučili? Popřípadě jakou destinaci? Jsem v tomto oboru úplný nováček, takže uvítám jakékoliv rady co se týče animátorství :) Děkuji ;)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.05.2016 14:59 46.227.171.***
Animátor FIRO-TOUR  

Ahoj, vyjížděla jsem dělat animátorku přes SWS group a v pohodě. Tento rok jsem měla vyjet přes Firo-tour, ale:

Dle běžných postupů jsem jim v zimě 2015 zaslala svůj CV, abych se ucházela o místo animátorky na letní sezonu 2016. V lednu 2016 jsem byla pozvána na pohovor a následně přijata. Podepsala jsem Dohodu o provedení práce, která mě zavazovala, že budu pro kancelář pracovat od konce června do konce srpna.
V půli května mi však bylo emailem oznámeno, že mé místo bylo zrušeno a udělal se z něj delegátsko/animátorský post. Takové místo neexistuje. Jeden člověk nemůže dělat naráz animátora i delegáta, leda by se byl schopný naklonovat a nepotřeboval by spát, jíst ani pít. Každopádně pár dní po obdržení tohoto emailu mi přišla i písemná výpověď, kde bylo napsáno, že mě propouští bez udání důvodu. Důvodů mě ale napadá hned několik, nicméně když jsem do CK volala, buďto to nezvedali a když už se tak stalo, tak mi bylo několikrát zopakováno, že jednali v souladu se zákonem a tím to pro ně hasne. Ano, v souladu se zákonem něco takového udělat mohou, ale morálně je to k poblití, nemluvě o tom, že mi tohle vše oznámili měsíc před odletkem, kdy už mi přirozeně žádná jiná cestovka pozici animátorky nedá, protože se tyto pozice obsazují v lednu/únoru.

Shrnutí: CK Firo-tour, jinak se těšící velmi dobré pověsti si může dovolit chovat se jako povrchní a prachsprosté ***** ke svým vlastním zaměstnancům, protože může a protože chce. Zákon totiž nebyl dotčen. Aleluja. V tom případě nechci vidět, jak se chová ke svým zákazníkům.

Vilímková 06.08.2015 13:21
Re: Animátorka  

bohuzel,vsechny CK maji pozadavek min.18 let ..

Vilímková 06.08.2015 13:18
Re: Práce animátorky v Egyptě  

Ano mám zkušenosti, klidne se ptejte :-)

terezaholeks@seznam.cz
04.08.2015 16:19 178.17.80.***
Animátorka  

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jestli je možné vycestovat jako animátorka v 17 letech jenom na dva měsíce?

Děkují za odpověď

IIvviiss 12.08.2014 16:55
Práce animátorky v Egyptě  

Ahojky,
chtěla bych se zeptat, jak se nejlépe dostat příští rok k práci animátorky a to vyloženě v Egyptě? Tu zemi mám moc ráda. Máte někdo nějaké zkušenosti s prací animátora v Egyptě? Co je potřeba zařídit a hlavně jak se vůbec k tomu dostat? Děkujiii :-)

• Anonym (1)
admin2 14.09.2011 15:30
Re: Animátorka  

Zdravim, betynko, diky za nove tema. Doporucila bych, pokud mate cas a chut, projit vlakna o praci animatora na tech nejvetsich zemich - Egypt, Tunisko, Recko... Najdete je v sekci "off topic". Uz tam myslim bylo receno mnohe. Preji hodne stesti!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
betynka 14.09.2011 12:31
Animátorka  

Dobrý den,
rozhodla jsem se, že bych příští sezónu ráda odjela pracovat někam jako animátorka. V říjnu absolvuji kurz pro animátory organizovaný agenturou Rilife, tak mě zajímá, jestli s nimi nemáte někdo zkušenosti? Budu ráda za každou odpověď. Dále by me zajímalo, jestli zde má někdo zkušenosti se spoluprácí s cestovní kanceláří a pokud ano, jakou byste mi doporučili? Popřípadě jakou destinaci? Jsem v tomto oboru úplný nováček, takže uvítám jakékoliv rady co se týče animátorství :) Děkuji ;)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze