A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Andante Písek CK

27.09.2010 21:14:17 | Kasik
Na doporučení admin2 zakládám diskuzi k teto me oblibene ck. Jsem s pani Kuzelovou velmi spokojeny.
ing. Kasik

Andante Písek

Majitelkou CK Andante je pí Kuželová. Jde spíše o dispečink dopravy do Chorvatska pro písecké ČSAD než o ck. Před lety se zbavila poměrně šikovného společníka. Na víc teď Andante nemá.

Reagovat
Kcka
IP: 62.149.141.*
15.04.2010 18:19:39
Andante Písek - Jedná se o seriozní CK?
Díval jsem se a jejich stránky. Je to přinejmenším podivná cestovka, protože ceny nemá kromě zájezdů na Kypr také u zájezdů do Itálie. Ceny jsou jen u zájezdů do Chorvatska. Nic jiného v nabídce nemají. S nimi bych nejel do pražské zoo, Kypr s Andante Písek tedy rozhodně ne!!!!! Web je vizitkou cestovky.

Reagovat
paavka001
IP: 195.212.29.*
14.04.2010 07:48:14
RE: Andante Písek - Jedná se o seriozní CK?
Pokud nemají ceny u nabídky je to velmi zajímavé…. Dal bych si pozor, protože možná schválně neuvádějí za kolik, po zaplacení zálohy uvedou konečnou cenu a ta bude o mnoho vyšší. Dnes už musí CK uvádět celkovou cenu a v tomto případě je to asi jasné…...

Reagovat
EvaR
IP: 190.129.10.*
13.04.2010 23:08:52
Andante Písek - Jedná se o seriozní CK?
Máte někdo zkušenosti s píseckou cestovkou použivající jméno Andante?
Nabízí Kypr hotel Aeneas **** za velmi příznivé ceny. Problém je, že v únoru 2010 měli na webu ceny z roku 2008, Myslela jsem, že už nefungují, ale došlo k úpravě jejich webu a můj vysněný hotel Aeneas je dále v nabídce, ale stále bez cen. Když zavolám do Písku, paní na telefonu mlží a nabízí autokarem Chorvatsko.

Reagovat
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
B.Kofroňová
30.08.2015 20:06 81.90.173.***

Právě jsme se vrátily s dcerou z dovolené z Chorvatských Vodic a pouze s kladnou odezvou :). Není na co bych si mohla stěžovat. Chtěla bych moc poděkovat delegátce paní Wimmerové za její neuvěřitelně pozitivní postoj s jakým se stará o své klienty. Díky jí a její rodině se z původně na poslední chvíli a horkou jehlou ušité dovolené vyklubala dovolená přímo báječná. Musím pochválit i dopravu a řidiče ČSAD, kteří nás bezpečně a rychle dopravily do Vodic a zpět. Mám snad pouze jedinou připomínku, mohlo by se odjíždět z Česka trochu pouzději, ono není moc příjemné přijet na místo určení v 5,00hod. ráno a čekat do 14 hod. na ubytování.
B.Kofroňová

Kuželn
06.09.2014 23:10 89.201.130.***
S CK Andante v " pohodě" do jiného státu  

Dobrý den, tady posluchačka z Planý u Mariánských Lázní. Já se chci připojit k debatě, my jsme loni v tenhle čas jeli na dovolenou, na smlouvě jsme měli Chorvatsko Neum. My jsme nevěděli, co Neum je, jestli je to název hotelu, či co. No, jeli jsme, vyměnili jsme si pro Chorvatsko peníze, všecko a odvezli nás do Bosny a Hercegoviny. My jsme týden, my jsme tam nechtěli být, jenže jsme byli úplně bezmocní, co dělat, už jsme to podali teda Český obchodní inspekci, ta to vyřizovala. Byla to písecká cestovní kancelář Andante a byli jsme znechucení celý týden a nevěděli jsme jak se dostat domů, i když jsme furt tam hulákali, že chceme okamžitě domů, že chceme odvézt. V Chorvatsku je měnou kuna, v Bosně konvertibilní marka. :-P

Hintnausová
13.08.2013 22:12 92.62.224.***
Andante Písek  

V čevenci 2013 jsem jela s ck Andante do Chorvatska do Pirovacu, hotel Miran.V hotelu bylo vše tak jak bylo uvedeno v katalogu.,Není zde klimatizace, takže na pokojích bylo strašné horko i v noci a spousty komárů.Jídlo bylo dobré,hotel čistý, pláže částečně zastíněné.Moře zde tvoří záliv,je teplé,ale dělá dojem většího rybníku.Delegátka byla až ve Vodici,,což je letovisko vzdálené 12km,vše si musíte zařídit a zjistit sami.Doprava byla špatně zorganizovaná,,při cestě do Chorvatska jsme přijeli v půl 4 ráno ,samozřejmě bez možnosti ubytovat se.Při cestě zpět jsme měli odjíždět v 21,30,ale dostala jsem SMS zprávu,odjezd odložen na 0,45,beze slova vysvětlení či dokonce omluvy.Jinak autobus byl dosti nepohodlný a starý.Příští dovolenou budu volit jinou cestovní kancelářs trochu více profesionálním přístupem.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Dana
05.09.2012 09:09 88.102.17.***
Doprava zajištěná CK Andante  

S dovolenou na Makarské jsme byli naprosto spokojeni, kámen úrazu byla ovšem doprava velice nepohodlným autobusem, bylo to skoro k nevydržení, málo místa, celých 18 hodin bylo pro nás přímo utrpením. Díky tomu budeme psát na CK Andante stížnost, jelikož nedovedla zajistit lepší autobus a obě cesty jsme opravdu seděli namačkaní mezi sedadly. Tím vznikla i nepříjemná atmosféra v autobusu a docházelo ke konfliktům mezi cestujícími. Krásný zážitek z nádherného pobytu se tím dost pokazil. Zástupce CK Andante by se měla tímto autobusem zkusit projet.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mgr.Rídl Ladislav
25.07.2012 12:24 85.163.105.***
názor  

Použil jsem služeb několika cestovních kanceláří během 20 let.CK Andante Mgr.Kuželové je bezkonkurenčně nejlepší jak co nabídky,ceny,ale hlavně o starostlivost a péči o účastníky.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
kamilus
23.06.2012 15:19 81.90.174.***
Jsem spokojen  

Jezdim s touto cestovkou jiz cca 12 let a vzdy jsem byl se vsim spokojen

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Prokešovi
23.06.2012 09:02 82.113.49.***
Do Chorvatska s Andante  

S cestovní kanceláří Andante jezdíme již jedenáct let, do Chorvatska a Neumu, s organizací služeb, s podanými informacemi a přístupem cestovní kanceláře jsme maximálně spokojení. Řidiči milí, ochotní, k hlavní trase autobusu přistavují auta, takže autobusem necestujeme po celé republice, neobjíždíme všechny kouty naší vlasti. Časy vždy vyšly, nikdy jsme nečekali, je vidět, že majitelé jsou zkušení. Také s ubytováním a stravováním jsme byli vždy moc spokojení, jak v hotelích, tak při ubytování v apartmánech, personál vždy příjemný a je vidět, že v Chorvatsku si všude zákazníků této kanceláře váží, cítili jsme se vždy velice dobře. Letos jsme se právě vrátili za Dalmácie, z Vodic, opět maximálně spokojení. Můžeme jedině doporučit.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Jackovi
11.03.2012 09:56 83.215.45.***
Andante  

Chorvatsko s Andante je jeden velký chaos a blamáž. Nikdy více. Majitelka je zcela neschopná, zato informací kdo za to nebo ono může má v zásobě hromadu. Nikdy více s touto ck. >:)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jackovi
11.03.2012 09:56 83.215.45.***
Andante  

Chorvatsko s Andante je jeden velký chaos a blamáž. Nikdy více. Majitelka je zcela neschopná, zato informací kdo za to nebo ono může má v zásobě hromadu. Nikdy více s touto ck. >:)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Petros
29.12.2011 13:18 46.135.22.***
Svoz mikrobusem  

Jsme ze západních čech. Tato cestovka nám zajistila tzv. svoz mikrobusem na trasu busu.
Přistavený mikrobus špinavý, nefunkční bezpečnostní pásy, minimální prostor pro zavazadla, ale i cestující. Perlu představoval řidič s dírou v krku, kterou si zakrýval, když chtěl něco říct. Řídit neuměl, ale mluvil v podstatě neustále.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze