A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Alpin - tour

15.01.2015 13:23:37 | Evelína
Evelína
Máte někdo zkušenost s touto CK. Uvažujeme o její Albánii, ale vůbec nic o ní nevím ani nějaké recenze nemůžu na internetu najít.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Evelína 16.01.2015 23:06
Re: Alpin - tour  

Děkuji moc, právě do Albánie se s nimi chystáme a proto sháním nějaké informace, ale jejich program s mi líbí moc.

Evelína 16.01.2015 23:06

Děkuji moc, právě do Albánie se s nimi chystáme a proto sháním nějaké informace, ale jejich program s mi líbí moc.

Neregistrovaný uživatel
16.01.2015 18:45 62.77.94.***

Dobrý den, odpovídám na Váš dotaz ohledně CK Alpin Tour. Manžel s nimi jezdí už od roku 2001 a já od roku 2003. Vloni absolvoval cestu do Albánie s maximální spokojeností a odmítá jezdit s jinou CK. Každý rok s nimi absolvuje minimálně 2 - 3 poznávací zájezdy, včetně cyklozájezdů. Myslím, že program této CK Vás plně uspokojí. Takže Vám jen přeji šťastnou cestu. Jiřina a Mirek Fialovi

• Anonym (1)
Evelína 15.01.2015 13:20
Alpin - tour  

Máte někdo zkušenost s touto CK. Uvažujeme o její Albánii, ale vůbec nic o ní nevím ani nějaké recenze nemůžu na internetu najít.

Zpět na všechny diskuze