A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Alex tour / Brelaks s.r.o.

17.05.2008 18:14:53 | kayja
Dobry den, mohli by ste mi prosim Vas niekto povedat svoje skusenosti so spolocnostou Brelaks s.r.o. Karlovy Vary? mame totiz u nich objednane trajektove listky, pokial sme neposlali peniaze komunikacia prebiehala v poriadku. po zaslani penazi sa odlmcali, 1krat sa nam podarilo dovolat asi pred 3tyzdnami, pani na druhej strane sa vyhovarala, ze to ma na starosti jej kolegyna,ze sa ozvu a elektronicke listky poslu mesiac pred plavbou. doteraz sa neozvali, telefon nam nezdvihaju, nakolko zrejme podla cisla vedia ze sme to my, kedze volame zo Slovenska. ubytovanie v mieste pobytu uz mame zajednane, ale ked sa nepreplavime asi nam bude zbytocne peniaze nam uz nevratia. samozrejme, ze listky na trajekt sa daju kupit aj teraz, ale uz 3nasobne drahsie.
mame dost intenzivny pocit, ze sme naleteli.... . dakujem.
kayja
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Podvedeny zakaznik
13.08.2009 22:22 90.176.89.***
RE: RE: RE: Agentura Brelaks  

Ano, je to pravda, tato reportaz bohuzel mluvi za vse!!!
http://www.ceskatelevize.cz/program/208452801081106.html?page=video

:-x

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Václav Herout
26.06.2009 22:26 212.158.134.***
RE: RE: Agentura Brelaks  

Dobrý den, bohužel jsem se nechal napálit stejně jako kayja (zdravím na Slovensko). Na tuto diskuzi jsem narazil bohužel až teď, když už jsem agentuře lístky zaplatil a 14 dní jsem neúspěšně na lístky čekal. Jak se to celé seběhlo: 20. května tohoto roku jsem začal shánět trajekt z Brindisi do Igoumenitsa. Na webu jsem našel formulář, který jsem vyplnil a odeslal. Přišla mi odpověď od R. Voříškové z BreLaks s.r.o. s kalkulací požadavku. Během zhruba 14 dní jsme si vyměnili několik e-mailů a dohodli se na definitivním čase odjezdu. Vyplnil jsem přiloženou smlouvu a zaplatil peníze na zadaný účet. Toto se stalo 4.6. Bylo mi oznámeno, že mi lístky budou zaslány do tří dnů od obdržení peněz. Když jsem 12.6. stále nic neměl, zaslat jsem další e-mailový dotaz, kde je problém. Bylo mi sděleno, že "Kolegyně, která rozesílá lístky, má tento týden dovolenou, lístky Vám zašle ihned po svém návratu.". Jelikož jsem ani po dalším týdnu nic neobdržel, odeslal jsem další emailový dotaz. Tentokrát již bez žádné odpovědi. Žádná reakce nepřišla ani na e-mail, který jsem odeslal 23.6. Dnes, tj. 25.6. jsem se začal více zajímat o tuto firmu a našel jsem právě tuto diskuzi a další podobnou zkušenost na http://www.spotrebitele.info/dovolena_volny-cas/zkusenosti/brelaks-sro-dovolena-bez-lodi___32688_0.html Pokud by mi někdo dokázal poradit, jak postupovat, abych dostal své peníze zpět, budu vděčný. Lístky na trajekt si samozřejmě zajistím jinou cestou.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
kayja
04.10.2008 17:06 84.47.15.***
RE: Agentura Brelaks  

Dakujem za reakcie, my uz sme davno po dovolenke, samozrejme ze sa agentura neozvala. ani listky ani peniaze.... . zvazujeme co dalej, aj ked je to pre nas dost tazke, pretoze nevieme kam sa so staznostou obratit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
par
14.08.2008 08:56 88.100.54.***
Brelaks s.r.o.  

Dobrý den,i my máme velice špatnou zkušenost s agenturou Brelaks s.r.o.V únoru 2008 jsme si objednali pronájem lodi v Holandsku,v dubnu doplatili celou částku.10 dnů před odjezdem jsme požadovali informace k odjezdu a vouchery,paní nás uklidňovala,že vouchery zasílá elektronicky v pátek a pondělí.5 dnů před odjezdem nám po mnoha pokusech o telefonické nebo e-mailové spojení zavolala,že loď pro nás nemá.Nabídla nám jinou v jiné oblasti,nebo vrácení peněz.Peníze nám skutečně druhý den vrátila,ale způsobila nám mnoho nepříjemností.S touto agenturou již nikdy více.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
KV
06.08.2008 09:32 89.239.62.***
Agentura Brelaks  

Dobrý den, zkušenost s agenturou Brelaks,s.r.o.máme velice špatnou. Peníze,které nám měli postat zpět na náš účet neposlali,komunikace po telefonu žádná.Musíme agenturu urgovat my abychom se dobrali nějakého dalšího řešení. Zatím pořád čekáme.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
kayja
17.05.2008 18:14 78.99.134.***
Alex tour / Brelaks s.r.o.  

Dobry den, mohli by ste mi prosim Vas niekto povedat svoje skusenosti so spolocnostou Brelaks s.r.o. Karlovy Vary? mame totiz u nich objednane trajektove listky, pokial sme neposlali peniaze komunikacia prebiehala v poriadku. po zaslani penazi sa odlmcali, 1krat sa nam podarilo dovolat asi pred 3tyzdnami, pani na druhej strane sa vyhovarala, ze to ma na starosti jej kolegyna,ze sa ozvu a elektronicke listky poslu mesiac pred plavbou. doteraz sa neozvali, telefon nam nezdvihaju, nakolko zrejme podla cisla vedia ze sme to my, kedze volame zo Slovenska. ubytovanie v mieste pobytu uz mame zajednane, ale ked sa nepreplavime asi nam bude zbytocne peniaze nam uz nevratia. samozrejme, ze listky na trajekt sa daju kupit aj teraz, ale uz 3nasobne drahsie.
mame dost intenzivny pocit, ze sme naleteli.... . dakujem.
kayja

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze