A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Alex

15.08.2007 00:39:34 | Ema
Ema
Napište,prosím,o svých zkušenostech s touto CK.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jirka79 28.07.2009 09:55
ck alex  

tuhle cestovku mohu jen a jen chválit a doporučit, jezdím s nimi již několik let od r.2003 pravidelně každý rok, nikdy se nestalo, že něco co slíbili také nesplnili, ceny vč.všech tax, ubytování i strava vždy na úrovni a delegáti víceméně též o.k. to vše mě přesvědčilo natolik, že s nimi budu jezdit i nadále. Ze svých zkušeností mohu doporučit Pargu, Kefalonii a Denii - pouze apartmány s vl.dopravou ;-) chystám se s nimi znovu na Kefalonii, to byla ta nejnej dovolená!

zdenka134 17.05.2009 00:21
Sámos  

30.6.2009 jedu s CK Alex na Sámos.S touto cestovkou již několikrát a vždy spokojená.Problém je pouze s tím,že doprava z Plzně do Prahy je sice buď zdarma (nebo placená),ale většinou pro malý zájem zrušena.Jinak letos mile překvapili,protože jsem si rezervovala již koncem listopadu 2008 slevu pro seniory a na internetu byl odlet 30.06.2009 se slevou,ale večer již byl zrušený.Slevy se vztahují pouze na návrat do 30.06. CK přesto slevu ponechala,protože prý chyba byla u nich a já jsem si to rezervovala přes internet.To by se mi jinde asi nestalo! Jinak chválím a budu s nimi jistě létat na dovču stále

Jim
20.04.2009 15:29 88.100.40.***
CK ALEX  

Ano ano, i já se přidávám k pochvale... CK ALEX je spolehlivá, seriózní a velmi příjemná cestovní kancelář. (Soudím také dle přístupu delegátek v Turecku a prodejců v Praze v Preslově ulici) :-)

edith 15.02.2009 16:01
CK ALEX  

Přišel mi mejl, že CK ALex zatím jako jedna z mála CK nebude zvyšovat ceny zájezdů ani poplatků. :-P Jinak se přidávám k ostatním a jen chválím! a v červnu s nimi opět na Lefkádu! :-P

Hobac
09.02.2009 22:06 89.103.173.***
RE: Alex  

S CK Alex sme boli pred dvoma rokmi na Krete letovisko Agia Marina hotel Haris organizacia zo strany delegatov,vyborna vzdy prisli na cas poradili a pomohli.Hotel lepsi priemer,priamo na malickej plazi,strava vyborna blisko Platanas kde je rusny nocny zivot.CK Alex urcite doporucujem a zdravim :-)

eye55 28.08.2008 16:19
RE: RE: RE: CK Alex  

Byli jsme s CK Aex letos v Agia Marina(Kréta-Chania).Nemělo to chybu!!!Máte se na co těšit.Lubor byl náš delegát-velice příjemný a pohodový člověk,kdykoliv k dispozici,vždy s úsměvem.Organizace i ubytování naprosto senzační!Až Vám závidím(my zase až za rok).Žádný vítr,jen první 3 dny mírné vlny v moři,moře čisté,pláž oblázková,bary na pláži,vodní sporty-paráda!Užijte si to !:o) Eva

lenka_78
10.08.2008 17:33 77.49.131.***
RE: Alex  

CK ALEX je spolehliva a naprosto profesionalni cestovka. Pristup delegata na Rhodosu byl naprosto super. :-D Mohu jedine doporucit

Miloslav
22.07.2008 10:01 88.102.5.***
RE: CK Alex  

CK ALEX letíme s nima již po 6 a 4x jsme
byli na Krétě Plakias,Agia Marina,nemá to
chybu,delegáti výborní,program dobrý,ubyto
vání senza.Plně doporučujeme.13.září se již
těšíme do hotelu HARIS.

Nazdar

Alla 08.07.2008 16:16
RE: RE: CK Alex  

Děkuji moc za odpověď! Jsem ráda, že jste byli spokojeni! Letíme na sever - oblast Chanie.

Marie Mrůzková
08.07.2008 16:02 89.102.95.***
RE: CK Alex  

2. července jsme se vrátili z Kréty , Plakias-penzion Manolis. Delegáti super, Monika a Lubor byli prostě profesionálové.S CK Alex jsme jeli poprvé a nemělo to chybu.Příště s nimi pojedeme zase! Pozor ale na jižní Krétu - specielně v okolí Plakiasu - fouká tam stále dost silný vítr.

Zpět na všechny diskuze