A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Akassia

30.11.-0001 00:00:00 | Mart
Mart
Sem bych mohla, tady bych hlady neumřela :-D ... pěkný fotečky ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mart 12.06.2009 11:23

Do moře jen po molu,na každé straně pláže je jedno.S větrem a vlnami je problém,loni i letos vždy 3 dny foukalo a do moře se nesmělo.Pro děti je hřiště i klub a pak aquapark

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
MirkaVa 10.06.2009 08:51

Moc hezké fotečky. Zajímalo by mě jak je to tu s mořem, dá se z pláže, nebo po molu??? A jak je to v případě větru???? Švagr se v pátek vrátil z Holiday beach a v moři u hotelu byli jen 3x :-? A jsou tu hřiště pro děti??? Díky moc

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
janek028 31.05.2009 21:22

Kdybych se učil na cukráře tak mne asi klepne. Jinak slušné. Ale nejaká rybka nebo alespon nějaká baba by neškodila :-D :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Dasuch 14.05.2009 23:38

to jídlo / vlastně všechny fotky/ je úžasné, hotel vypadá krásně 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
onika 13.05.2009 19:48

Panenko skákavá,ještě i ta fotka hodin vypadá jako dortík ;-) :-D Moc pěkné fotky a moc pěkný hotel :-D :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Mart 13.05.2009 15:58

Libore dortíky nemáme,ale až přijedeš nějaké napeču.
Hojsadlo taky jsem to nechápal,více lidí jsem viděl jen u večeře,jinak celý den všude absolutní klid.Obslužníci byli dokonalí,Ouzo nalévali když mě viděli tak 50m od baru.
Aquapark jede,celodenní vstupné 1 Euro,a taky byl prázdný.

• Anonym (6)
  • Anonym (2)
hojsadlo 13.05.2009 15:22

Mart vy jste si pronajali celý hotel jen pro sebe? ;-)
Kromě několika obslužníků tam snad nikdo nebyl 8-O no alespoň jste měli klid,že? :-D :-D :-D
PS tobogány už letos fungovaaly? :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
limach 13.05.2009 13:54

Já jsem Ti chtěl za ty dortíčky Martine zase poděkovat, je to pro mě vždy jeden z hlavních :-D magnetů, jak ukecat manželku na hotel, který si vybírám pro další pobyt. Podáváš takové i ve své hospůdce?

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Mart 13.05.2009 12:37

Teď to prohlížím a fakt to vypadá jako reportáž o sladkém,ještě projedu další karty,snad najdu i něci jiného než dortíky :-P

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Lucíí 13.05.2009 12:28

JOJO, taky by se mi tam líbilo :-P asi se zaměřím na gastronomické pobyty :-P Nejen jídlo, ale i celý hotel vypadá velmi pěkně a příjemně ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze