A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

AIRBUS 310

19.11.2008 17:56:41 | zzaza
zzaza
PROSIM kdo jste letěl s tímto velikým letadlem,napište mi!!!!!Budu vděčná za veškeré info a taky bych uvítala fotky z interiéru letadla.Poletíme v březnu BIZNIS CLASS,na Isla margaritu...což je samozřejmě luxusní třída i služby,ale zvědavost je veliká.Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pedroso
25.03.2010 10:59 147.32.202.***
RE: A 310  

Ano, ano .. je to vyhra mit za tu cenu sluzby stezi odpovidajici ekonomicke tride u bezneho letu :).

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Yanina 22.02.2010 11:33
RE: AIRBUS 310  

Ahoj, letěli jsme charterovým letem tzv. Comfort Class do Salvadoru a musim konstatovat, že jediné pozitivum byly toalety, alkohol zdarma a možnost "ležení" při dlouhém letu. Přednostní odbavení na přepážce se nekonalo-turisti s "normálním" odbavením byli i u této přepážky a nebylo jak se prodrat a využít tučně zaplacené přednostní odbavení. VIP salonek ČSA při brzkém ranním odletu katastrofa_k jídlu obyčejný tavený sýr, nedostatek pečiva, alkohol byl zamčený, klíče měl vedoucí-příchod čistě náhodou až při našem boardingu. Obsluha v první, delší, části letu (letělo se přes Isla Margaritu) nevšímavá, po výměně posádky po zbytek letu pak precizní. Nebyl to však první případ, že služby ČSA neodpovídaly jejich tak zdůrazňovanému renomé.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Milan K
21.02.2010 16:09 77.48.125.***
RE: A 310  

Tonny: Tak pokud ti C-class ČSA přijde tak super, tak nevím, jaká slova chvály bys pěl na C-class u jiných společností.....

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Tonny.M.
20.02.2010 19:17 83.240.9.***
A 310  

Zdravím Vás, v A 310 BIZNIS CLASS jsem letěl v lednu do Salvádoru a poté zpět. Obrovský prostor pro nohy, pohodlně se vyspíte, pití zdarma, jídla až moc, porfektní servis. Toaleta jen pro 18 lidi v biznis class. V ekonom třídě 4 pro 180 lidí. To je obrovská výhoda. Dále máte nárok na 20ti kilový kufr na osobu. V Praze před odletem VIP salonek atd. Budete spokojena. Machálek

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
zzaza 03.03.2009 15:15
310  

LIDIČKY DĚKUJU ZA TY PĚKNÉ ODKAZY,,,JE TO FAJN ..dcerka se už moc těšííí a já taky

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
slávka 02.12.2008 12:36

Tímhle letadlem jsme letěli do Tel Avivu. Obchodní třída je v přední části, procházeli jsme přes ni při nastupování. Od turistické třídy je oddělena přepážkou a závěsy, má svoje WC.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
V-l-a-d-i-k
26.11.2008 10:49 78.108.154.***

Tímhle letadlem jsem bohužel neletěl.Koukni na planes.cz tam najdeš spuostu fotek.

• Anonym (2)
zzaza 19.11.2008 17:56
AIRBUS 310  

PROSIM kdo jste letěl s tímto velikým letadlem,napište mi!!!!!Budu vděčná za veškeré info a taky bych uvítala fotky z interiéru letadla.Poletíme v březnu BIZNIS CLASS,na Isla margaritu...což je samozřejmě luxusní třída i služby,ale zvědavost je veliká.Díky moc.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze