A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Airberlin-Airbus A330-200

08.02.2013 14:56:05 | Naty01
Naty01
Jak je to s místem v tomto letadle? Já jsem malá,ale synek a manžel se špatně skládají do sedaček na těch charterových letech. Je v tom Airbusu trochu víc místa?
Zájezd máme přes Německou Ck. Nevíte jestli se dá nějak přes ně zabukovat místo a nebo jestli si to musíme říct ,až na check-inu ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-dana- 25.04.2013 23:49
Re:  

Ja mam praveze presne opacne skusenosti, Air berlin ma najmensiu vzdialenost medzi radmi sedaciek. Potvrdili mi to aj testy, na ktore som nedavno kdesi natrafila. Takze asi jedina moznost skusit specialne miesta v prvych radach alebo pri nudzovych vychodoch a v buducnosti radsej inu airline :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Lenka
12.02.2013 16:16 88.101.144.***

My odlétáme z Mnichova a sedadla jsme si mohli zabookovat přes odkaz, který mi poslala agentura. Jedno místo na zpàteční letenku stojí 30 €.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
schnauzer 08.02.2013 19:04
Re: Airberlin-Airbus A330-200  

Tohle letadlo považujeme z našich zkušeností za jedno z mála, kde je nejvíce místa v ekonomické třídě /předpokládám, že se jedná o ni/. Sedadla jsou v řadě 2-4-2.Nevím, zda jste jednali přímo s německou CK nebo přes českou agenturu, která zájezdy z Německa prodává. Buď kontaktovat tuto CK nebo agenturu nebo zkusit se podívat na stránky Air Berlin a domluvit se s nimi, pokud jste si třeba vybrali i řadu. Podívejte se třeba na stránky: www.seatguru.com.
Ale věřím, že když se odbavíte přímo, nic se nestane. :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Naty01 08.02.2013 14:56
Airberlin-Airbus A330-200  

Jak je to s místem v tomto letadle? Já jsem malá,ale synek a manžel se špatně skládají do sedaček na těch charterových letech. Je v tom Airbusu trochu víc místa?
Zájezd máme přes Německou Ck. Nevíte jestli se dá nějak přes ně zabukovat místo a nebo jestli si to musíme říct ,až na check-inu ?

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze