A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Air India

27.04.2016 13:50:30 | Utinka
Utinka
Ahoj v říjnu letíme s touto společností do Indie. Z Vídně přes Dillí a Bombaj do Goa.
Nemáte s ní někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Utinka 04.11.2016 16:47
Re: Air India  

Tak jsme zpátky a píšu jak jsem slíbila. Takže lety s Air India...Let na trase Vídeň-Dillí s novým Dreamlinerem paráda. Tři řady po třech sedadlech, vlastní obrazovka. 2x jídlo, alko i nealko. Dál jsme letěli do Bombaje a do Goy. Všude bylo jídlo a nápoje, na vnitrostátních letech jen nealko. Ve všech letadlech bylo opravdu dost místa pro nohy, takže pohodlné.
Co je ale problém u Air India je časté zpoždění. Vinou zpoždění Z Dillí do Bombaje nám uletěl následný let do Goy. Naštěstí bylo volno v dalším spoji, který letěl asi za 3 hodiny. Dostali jsme do něho letenky a i zavazadla nám přeložili, takže všechno dobře dopadlo. (((H)))
Samozřejmě že jsme se obávali cesty zpět. Z Goy a Bombaje jsme letěli naštěstí na čas, ale zase bylo zpožděné o 2 hodiny letadlo do Vídně. (((clap)))

Utinka 04.09.2016 08:37

Jo napíšu. Jsem taky zvědavá, ještě jsme s nimi neletěli. Máme dva přestupy v Indii, tak doufám že bude vše ok. Letíme 14.října. :-))

Neregistrovaný uživatel
15.08.2016 15:28 193.165.182.***

Ahoj, napises pls tvou zkusenost s Air India az se vratite? My letime v lednu, tak jsem zvedava protoze jsem cetla zajimave info :D

Utinka 28.04.2016 21:18

Díky. Je to jako asi všechny recenze. Některé dobré a některé špatné. <:-) Letenka ale byla za výbornou cenu. :-))

• Anonym (1)
Utinka 27.04.2016 14:50
Air India  

Ahoj v říjnu letíme s touto společností do Indie. Z Vídně přes Dillí a Bombaj do Goa.
Nemáte s ní někdo zkušenost?

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze