A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

AIR FRANCE

22.01.2014 21:18:40 | 3Dáda
3Dáda
Cestovní kancelář mi nabízí let do Mexika s Air France. Praha-Paříž-Cancún. Nemá někdo zkušennosti?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.05.2016 13:17 81.200.57.***
Re: let PRG- CDG Paříž-Punta Cana  

No...já bych to tak zle neviděla :-)
Z Prahy se přilétá na terminál 2D a odlet do Punta Cany je z terminálu 2E. Vždy jsme šli pěšky,není to ani deset minut.
No a v případě, že by bylo moc lidí u kontroly na 2E, tak bych požádala.....že mi to letí... :-)
Niky

Utinka 16.05.2016 11:45
Re: let PRG- CDG Paříž-Punta Cana  

Tak to se mi teda nezdá moc jen hoďka na přestup. :-!Přestupovali jsme v Paříži loni když jsme letěli do Indie a zpět. Vždycky jsme museli přejet autobusem. Je to sice třeba jen kousek, no ale než autobus přijede, pak zase než se rozjede a ještě třeba chvíli pěšky na gate. Ale když takhle tu letenku prodají, tak by se to asi mělo stihnout, ale nevím jestli teda bez stresu. :-$
A doufej že ti stihnou přeložit kufry. CDG je s tím celkem známé, že to nestihají.
I když loni jsem četla článek že už se zlepšili. \o/

Neregistrovaný uživatel
15.05.2016 13:18 194.213.47.***
let PRG- CDG Paříž-Punta Cana  

prosím má někdo z letošního roku zkušenost s přestupen v paříži na CDG, mám hoďku na přestup, tak zda to šlo bez stresu .-) =-O

delfin_brb 23.01.2014 10:54
Re: AIR FRANCE  

AF je v pohode. Ma samoobsluzny stolecek s napoji, ze clovek nemusi otravovat pri letu personal. Na nekterych letech jemoznost lepsi tursiticke tridy (za par tisic +10cm pro nohy a vetsi moznost sklopeni sedacky. Jen pozor na letiste v Parizi, na muj vkus je tam velka zima.

• Anonym (1)
3Dáda 22.01.2014 21:18
AIR FRANCE  

Cestovní kancelář mi nabízí let do Mexika s Air France. Praha-Paříž-Cancún. Nemá někdo zkušennosti?

Zpět na všechny diskuze