A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Air Cairo - náhrada TVS z PRG

26.03.2016 17:01:39 | depittacus
depittacus
Zdravím...jak je již známo, CK Bluestyle nasmlouvala na sezónu léto 2016 a od 1.5. bude přepravovat klienty s Air Cairo.
Letěl s nimi již někdo někdy? Jaké máte zkušenosti?

AC je jediná egyptská airlines, která má certifikát IATA. Létá od roku 2015 do PRG jako pravidelná linka. Její flotila je mladá, ca. 7 Airbusů A320-200, stáří kolem 8 let, mají jiné váhové limity, na palubě obrazovky v sedadlech a výběr z 2 jídel (pravidelná linka).

Bylo by fajn, kdyby ti, co s nimi od května poletí, mohli nás ostatní informovat.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
09.08.2017 20:42 185.22.124.***
Re: air Cairo  

Pochlubte dění pořádající CK, málo kdo ví, s kým mají smlouvu na dopravu. Stačí naznačit, aby to tu nesmazali :-)

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 14:07 178.23.234.***
air Cairo  

14h zpoždění z Egypta do Prahy, nikdo se ani neomluvil, natož nějaká kompenzace.

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 12:24 37.188.244.***
Re: Air Cairo  

Destinace je v pořádku, ale dopravce a CK, která si ho sjednala, v pořádku není. Je to furt dokola. Hádám Pant...... , Fis.....?

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 11:49 195.113.148.***
Re: Air Cairo  

Dobrý den,
17.7.2017 jsme odlétali se společností AirCairo do Sharm el Sheikh na dovolenou. S touto společností jsme letěli poprvé a doufám že i naposled..
Vím, že economy třída je vždy nacpaná, ale to u TravelService nikdy nebylo až tak nadoraz. Kolena roztažené, takže levé jsem měl v uličce neustále tangováno personálem rozvážejícím snack nebo kolem jdoucími, kteří potřebovali použít WC..Při rychlém průjezdu vozíku, při turbulenci, došlo i k drobnému poranění kolene. Co se týká občerstvení- byla to hrůza - již při ohřívání se letadlem linula nepříjemná vůně " vařících se brambor ve slupce" - no a když jsme otevřeli nádobu byl odér ještě silnější. Suchá, nevábně vypadající, smažená vejce, nevalné vůně, pár koleček nějakých brambor a snad to byly i houby. Někteří pasažeři si mysleli , že vyhráli když pod poklopem nádoby objevili uzeninu, ale o to bylo horší jejich zklamání co se týká chuti a způsobu přípravy. Nápoje podávány v rychlosti, občas byl i někdo polit , káva nebo čaj jednou a dále jak bylo řečeno stevardkou " finiš" už nic. Ještě že tam byla suchá žemle. Personál obsluhy neusměvavý, ti co neznají anglicky nebo arabsky se nedomluví. Lety jsou v ranních hodinách , ale že by stevardky musely v zadní části trupu dospávat?!?! Let zpět probíhal obdobně, jen ta vaječina byla suchší a více zapáchala. Budu pro příště volit raději jinou destinaci, než abych se potkal se službami AurCairo. Heslo- sardinky v oleji se mají lépe.

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 17:35 194.228.20.***
Re: Odškodnění za opožděný odlet  

Také budeme řešit, měli jsme zpožděni 24 hodin

Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 08:14 194.228.208.***
Re: Odškodnění za opožděný odlet  

Dobrý den, můžu se zeptat - dořešil jste nějak ten problém? Mám podobnou zkušenost. Na zač. července zpoždění do Marsa Alam téměř 34h, jídlo a ubytování sice zajištěno, ale teď chci řešit kompenzaci. CK Blue Sky i Air Cairo ČR mě odkázali přímo na egyptské Air Cairo s tím, že to mám sepsat v AJ a přes jejich formulář poslat. Učinila jsem tak včera, teď můžu jen čekat, zda to k něčemu bude.. Když ne, tak pak jedině vymáhat přes nějakou osvědčenou společnost... Zuzka

Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 17:46 78.45.156.***
Re: Letadlo vubec nepriletelo  

Prosím, nešlo by psát alespoň trochu správně česky? Pokud jste cizinec, tak to se omlouvám, v tom případě je vaše čeština velice dobrá. Jen malá "technická": Opravdu se česky neříká " samozdřejmě". >:) :'(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 16:57 109.164.120.***
Letadlo vubec nepriletelo  

Melo se letet 28.6.2017 v 19.15 egypt hurgada.čislo letu SM25 s Air Cairem s Prahy.Pri cekani ma odbaveni nam oznamily ze letadlo vubec neprileti a ze nevedi proc.takze kdyz budem chtit tak nas ubytuji samozdrejme na jejich naklady v hotelu a budem cekat az nam daji vedet kdy poletime.takze az jsem to nejak vstrebala tak nam rekli ze pro nas dojede autobus a rozveze nas bylo to skoro cele letadlo.a na takovi pocet dojel jeden mini autobusek do ktereho se veslo kolem triceti lidi. Tim padem se musel tocit aspon petkrat,vsichni znechuceni unaveni a hlavne nasrani a jeste 3 hodiny cekani nez vas dopravi do hotelu.probehla vecere a pak uz jsme jen cekali az nam daji vedet kdy to poleti.ve dve v noci zazvonil telefon ze odlet by mel byt v pul 6 rano ale na letiste se musite dospravit sami.takze ja jsem od mikulova prahu a jejich odjezdy prijezdy autobusu vubec neznam a ve dve rano co ted takze vsichni si volali taxi prej nam to bude proplaceno.platila jsem 420 korun.uplne na nervi s cele te situace.nakonec jsme po 6 rano odleteli.takze nas okradli o jeden den dovolene. :'( >:)

Neregistrovaný uživatel
01.07.2017 16:50 193.179.210.***
Re: Air Cairo - náhrada TVS z PRGv  

Seděli jsme na letišti od 5h.pak nás převezli na hotel kde budeme čekat a jen čekat a ni do nic neví. To je něco :'( a na letiště stále nic neví

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
13.05.2017 18:08 78.80.38.***
Spokojenost  

Za sebe jen připojuji zkušenost s letem VIE - SSH a zpět. Let tam bez zpoždění a zpět se zpožděním asi 90 min. Posádka velmi milá, letadlo zachovalé, potahy sedadel skoro nové. Jídlo výborné, tam výběr hovězí nebo kuře, zpět snídaně - párky nebo omeleta. Kvalita, které TVS nemá ani ve snu. Přizpůsobení jídla době - snídaně skvělé. Velmi měkké přistání, až neuvěřitelně. Tedy za sebe s Air Cairo klidně opět.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze