A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Air Cairo - náhrada TVS z PRG

26.03.2016 16:01:39 | depittacus
depittacus
Zdravím...jak je již známo, CK Bluestyle nasmlouvala na sezónu léto 2016 a od 1.5. bude přepravovat klienty s Air Cairo.
Letěl s nimi již někdo někdy? Jaké máte zkušenosti?

AC je jediná egyptská airlines, která má certifikát IATA. Létá od roku 2015 do PRG jako pravidelná linka. Její flotila je mladá, ca. 7 Airbusů A320-200, stáří kolem 8 let, mají jiné váhové limity, na palubě obrazovky v sedadlech a výběr z 2 jídel (pravidelná linka).

Bylo by fajn, kdyby ti, co s nimi od května poletí, mohli nás ostatní informovat.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 15:00:20 88.102.195.***
Re: Odškodnění za opožděný odlet  

Momentálně řešíme z AirCairo ztracené zavazadlo a zpožděný let, po osmi týdnech ani jedna odpověď, zastoupení společnosti pro CZ se neustále vymlouvá, že nemají kompetence na řešení takovýchto problému, proto jsme předali společnosti zabývající se řešením takovýchto situací a vymáháním odškodného. Už na to nemáme nervy ani sílu.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 12:56:25 62.209.197.***

Dobrý den, chci se zeptat dopadla vaše stížnost u Air Cairo? Máme úplně stejný problém a nevíme jestli to má cenu :-\ My meli 20 hodin zpožděný let do Sharm el sheikh.Děkuji za info.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2017 20:42:14 185.22.124.***
Re: air Cairo  

Pochlubte dění pořádající CK, málo kdo ví, s kým mají smlouvu na dopravu. Stačí naznačit, aby to tu nesmazali :-)

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 14:07:21 178.23.234.***
air Cairo  

14h zpoždění z Egypta do Prahy, nikdo se ani neomluvil, natož nějaká kompenzace.

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 12:24:24 37.188.244.***
Re: Air Cairo  

Destinace je v pořádku, ale dopravce a CK, která si ho sjednala, v pořádku není. Je to furt dokola. Hádám Pant...... , Fis.....?

Neregistrovaný uživatel
08.08.2017 11:49:34 195.113.148.***
Re: Air Cairo  

Dobrý den,
17.7.2017 jsme odlétali se společností AirCairo do Sharm el Sheikh na dovolenou. S touto společností jsme letěli poprvé a doufám že i naposled..
Vím, že economy třída je vždy nacpaná, ale to u TravelService nikdy nebylo až tak nadoraz. Kolena roztažené, takže levé jsem měl v uličce neustále tangováno personálem rozvážejícím snack nebo kolem jdoucími, kteří potřebovali použít WC..Při rychlém průjezdu vozíku, při turbulenci, došlo i k drobnému poranění kolene. Co se týká občerstvení- byla to hrůza - již při ohřívání se letadlem linula nepříjemná vůně " vařících se brambor ve slupce" - no a když jsme otevřeli nádobu byl odér ještě silnější. Suchá, nevábně vypadající, smažená vejce, nevalné vůně, pár koleček nějakých brambor a snad to byly i houby. Někteří pasažeři si mysleli , že vyhráli když pod poklopem nádoby objevili uzeninu, ale o to bylo horší jejich zklamání co se týká chuti a způsobu přípravy. Nápoje podávány v rychlosti, občas byl i někdo polit , káva nebo čaj jednou a dále jak bylo řečeno stevardkou " finiš" už nic. Ještě že tam byla suchá žemle. Personál obsluhy neusměvavý, ti co neznají anglicky nebo arabsky se nedomluví. Lety jsou v ranních hodinách , ale že by stevardky musely v zadní části trupu dospávat?!?! Let zpět probíhal obdobně, jen ta vaječina byla suchší a více zapáchala. Budu pro příště volit raději jinou destinaci, než abych se potkal se službami AurCairo. Heslo- sardinky v oleji se mají lépe.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 17:35:02 194.228.20.***

Také budeme řešit, měli jsme zpožděni 24 hodin

Neregistrovaný uživatel
14.07.2017 08:14:57 194.228.208.***

Dobrý den, můžu se zeptat - dořešil jste nějak ten problém? Mám podobnou zkušenost. Na zač. července zpoždění do Marsa Alam téměř 34h, jídlo a ubytování sice zajištěno, ale teď chci řešit kompenzaci. CK Blue Sky i Air Cairo ČR mě odkázali přímo na egyptské Air Cairo s tím, že to mám sepsat v AJ a přes jejich formulář poslat. Učinila jsem tak včera, teď můžu jen čekat, zda to k něčemu bude.. Když ne, tak pak jedině vymáhat přes nějakou osvědčenou společnost... Zuzka

Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 17:46:32 78.45.156.***
Re: Letadlo vubec nepriletelo  

Prosím, nešlo by psát alespoň trochu správně česky? Pokud jste cizinec, tak to se omlouvám, v tom případě je vaše čeština velice dobrá. Jen malá "technická": Opravdu se česky neříká " samozdřejmě". >:) :'(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 16:57:25 109.164.120.***
Letadlo vubec nepriletelo  

Melo se letet 28.6.2017 v 19.15 egypt hurgada.čislo letu SM25 s Air Cairem s Prahy.Pri cekani ma odbaveni nam oznamily ze letadlo vubec neprileti a ze nevedi proc.takze kdyz budem chtit tak nas ubytuji samozdrejme na jejich naklady v hotelu a budem cekat az nam daji vedet kdy poletime.takze az jsem to nejak vstrebala tak nam rekli ze pro nas dojede autobus a rozveze nas bylo to skoro cele letadlo.a na takovi pocet dojel jeden mini autobusek do ktereho se veslo kolem triceti lidi. Tim padem se musel tocit aspon petkrat,vsichni znechuceni unaveni a hlavne nasrani a jeste 3 hodiny cekani nez vas dopravi do hotelu.probehla vecere a pak uz jsme jen cekali az nam daji vedet kdy to poleti.ve dve v noci zazvonil telefon ze odlet by mel byt v pul 6 rano ale na letiste se musite dospravit sami.takze ja jsem od mikulova prahu a jejich odjezdy prijezdy autobusu vubec neznam a ve dve rano co ted takze vsichni si volali taxi prej nam to bude proplaceno.platila jsem 420 korun.uplne na nervi s cele te situace.nakonec jsme po 6 rano odleteli.takze nas okradli o jeden den dovolene. :'( >:)

Zpět na všechny diskuze