A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

AIR BERLIN - skusenosti

20.02.2010 14:53:11 | mrska
mrska
dobry den, chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s touto nizkonakladovou leteckou spolocnostou
dakujem za prispevky
z
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
16.10.2017 18:04 95.85.240.***
Re: AIR BERLIN - skusenosti  

:'( :'( :'(řešíme stejný problém...zatím bez jakékoliv zprávy a kontaktu...je nám z nich fakt zle,,,, :-S :-S :-S

Jitka 08.10.2017 12:56

Známý řešil s Air Berlin kompenzaci za zpožděný let. Řešil to pomalu rok, Air Berlin mu nabízela náhradu ve směšné výši a slevou z další letenky, jejich poslední nabídkou bylo nějakých 1.000 EURo převodem na účet. Známý nárokoval 2.400 EUR, tak na jejich nabídku nepřistoupil. A nyní lituje, že to nevzal. Obrátil se i na Evropské spotřebitelské centrum. A ti mu v posledním e-mailu napsali, že kvůli té insolvenci budou dosavadní pohledávky velmi těžko vymahatelné. A nemůžou mu ani doporučit další postup ve formě občanskoprávní žaloby, protože s ohledem na celkový dluh letecké společnosti není pravděpodobné, že by se mu touto cestou podařilo nárok fakticky vymoci.

Psát na Evropské spotřebitelské centrum tedy nemá cenu, víc vám stejně nenapíšou.
Pokud jste platili letenku kartou, zkusila bych nárokovat vrácení peněz po bance.
A pokud máte pojištěno v rámci cestovního pojištění storno letenky/dovolené, nahlásila bych škodní událost a nárokovala bych aspoň částečnou kompenzaci tam.

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 09:48 89.24.159.***

Také řešíme zrušení letu, Praha - New York a zpět. Zadali jsme storno letenky a u banky charge back, čekáme na vyjádření. Místo vysněné dovolené budeme sedět doma na zadku.

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 16:33 95.85.240.***

ahoj jsme na tom podobně.Řešíme co dál..přišli jsme o 46 tisíc,,podle mě jsou to zloději,nikde žádné odvolání a dovolená v trapu..

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 09:56 90.182.5.***

V cervenci jsem si zakoupila letenky z Prahy do San Franciska a zpet (od Air Berlin na konec rijna) pres Pelikan.cz. Koupila jsem si je s predstihem aby byly cenove vyhodnejsi. Vcera jsem dostala zpravu od cestovniho agenta, ze oba dalkove lety z meho itiniare byly zruseny. Pry musim zazadat o storno, ale momentálně se letenky koupene před 15.8. (kdy byla insolvence Ari Berlin vyhlasena), nerefunduji. Coz znamena, ze ted nedostanu zadnou kompenzaci a navíc si muzim koupit nove letenky, které jiz mají daleko vyssi cenu. Je vůbec legalni takto postupovat proti zákazníkovi? Není nejak ochrana nasich prav? Jak mam v teto situaci postupovat? Predem dekuji za pomoc s resenim meho pripadu. :-(

• Anonym (1)
admin2 16.08.2017 10:32
admin  

Dobrý den,

tady si dovolím nesouhlasit. Protože to, co je dnes jednoduše k nalezení, za pár dnů být nemusí a je fajn mít v diskuzi všechny informace pěkně po kopě. Takže já jsem za vkládání odkazů dál :)

Zuzka

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 18:18 78.45.156.***
Re:  

Domnívám se, že kdo se umí připojit na internet a prohlížet Orbion, je určitě také schopen si sám na internetu vyhledat zajímavé zprávy. Takovéto vkládání sem příspěvků z hlavní stránky Seznamu mi připadá naprosto zbytečné a poněkud trapné. Něco jiného je, pokud by autor znal nějaké další informace, které na internetu nejsou tak snadno k nalezení. Potom ano, pak bude mít vložený odkaz smysl a budeme autorovi vděční.
Toto neplatí jen pro tento konkrétní odkaz, skoro každý den sem někdo vkládá něco, co vidí okamžitě každý, kdo si otevře vyhledavač.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 17:48 90.179.168.***
Neregistrovaný uživatel
16.07.2017 18:07 78.98.28.***

My sme s nimi leteli do USA, na prestupe z Berline nam nenalozili kufre, okrem toho ze sme 3,5 hodiny meskali. Leteli sme s nimi aj z Cancunu do Duseldorfu a odtial do Viedne. Opat nam nv Duseldorfe nenalozili kurfe, vraj bolo tazke lietadlo. Sluzby horsie ako v nizkonakladovej spolocnosti, objednane vegetarianske jedlo nam nedali a velmi neprijemna letuska ani nemala snahu to nejakym sposobom riesit. Cez Air Berlin nikdy viac. Let z Cancunu samozrejme.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2017 17:20 89.103.211.***
Spokojenost s Air Berlin  

Letos v únoru jsme letěli s touto společností do Dominikánské republiky tam i zpět a byli jsme velmi spokojeni se službami . Hlavně stevarti po celou dobu dlouhého letu udržovali na WC čistotu a pořádek . Němci jsou tím pověstní .

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze