A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

AIR BERLIN - skusenosti

20.02.2010 14:53:11 | mrska
mrska
dobry den, chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s touto nizkonakladovou leteckou spolocnostou
dakujem za prispevky
z
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 16.08.2017 10:32
admin  

Dobrý den,

tady si dovolím nesouhlasit. Protože to, co je dnes jednoduše k nalezení, za pár dnů být nemusí a je fajn mít v diskuzi všechny informace pěkně po kopě. Takže já jsem za vkládání odkazů dál :)

Zuzka

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 18:18 78.45.156.***
Re:  

Domnívám se, že kdo se umí připojit na internet a prohlížet Orbion, je určitě také schopen si sám na internetu vyhledat zajímavé zprávy. Takovéto vkládání sem příspěvků z hlavní stránky Seznamu mi připadá naprosto zbytečné a poněkud trapné. Něco jiného je, pokud by autor znal nějaké další informace, které na internetu nejsou tak snadno k nalezení. Potom ano, pak bude mít vložený odkaz smysl a budeme autorovi vděční.
Toto neplatí jen pro tento konkrétní odkaz, skoro každý den sem někdo vkládá něco, co vidí okamžitě každý, kdo si otevře vyhledavač.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 17:48 90.179.168.***
Neregistrovaný uživatel
16.07.2017 18:07 78.98.28.***

My sme s nimi leteli do USA, na prestupe z Berline nam nenalozili kufre, okrem toho ze sme 3,5 hodiny meskali. Leteli sme s nimi aj z Cancunu do Duseldorfu a odtial do Viedne. Opat nam nv Duseldorfe nenalozili kurfe, vraj bolo tazke lietadlo. Sluzby horsie ako v nizkonakladovej spolocnosti, objednane vegetarianske jedlo nam nedali a velmi neprijemna letuska ani nemala snahu to nejakym sposobom riesit. Cez Air Berlin nikdy viac. Let z Cancunu samozrejme.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2017 17:20 89.103.211.***
Spokojenost s Air Berlin  

Letos v únoru jsme letěli s touto společností do Dominikánské republiky tam i zpět a byli jsme velmi spokojeni se službami . Hlavně stevarti po celou dobu dlouhého letu udržovali na WC čistotu a pořádek . Němci jsou tím pověstní .

Neregistrovaný uživatel
24.05.2017 10:10 178.41.115.***
SPOKOJNOST SO SLUZBAMI TEJTO SPOLOCNOSTI  

Leteli sme 26.4.2017 s Viedne do Duseldorfu a odtial do Cancunu.Na prestup sme mali 1,5 hod.Vsetko prebehlo v pohode.Spiatocna cesta tiez.Vsetky sluzby hodnotim kladne.

Neregistrovaný uživatel
29.04.2017 10:32 91.219.246.***
Už nikdy víc  

Vybral jsem si cestu na Sicilii přes Berlin, abych letěl s Německou leteckou společností AirBerlin (jakože kvalitní společností). Cestou tam i zpět do Berlina jsem ale letěl s jejich "partnerem" Rumunskou společností 25 let starým letadlem, které vypadalo ve vnitř ještě hůř než z venku. S AirBerlin už nikdy nepoletím. Ty zvuky v letadle během letu... ... to jsem nikdy nezažil. Letadlo bylo prý Německé výroby, říkal kamarád. Já ten typ letadla nikdy neviděl.
Cestou na Sicilii jsme měli 30 minut zpoždění, cestou zpět hodinu. Spolucestujícímu prohodily bez vysvětlení sedadla v letu do Prahy, takže se ženou neseděl, i když byl řádně zabookovaný.

Neregistrovaný uživatel
03.10.2016 08:24 195.175.76.***

Skúste Condor a zlatý Air berlin :-[

Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 00:53 90.178.208.***
DURAZNE NEDOPORUCUJI!!!  

Chaos pred nastupem, zpozdeni 45 minut. Cestovali jsme s manzelkou a 5-ti letym ditetem. Letenky jsme meli logicky vedle sebe. Tesne pred nastupem vse preskrtali, me s manzelkou prehodili naprosto nepochopitelne mezi sebou a dite si melo sednout o osm rad dozadu k cizim lidem. Tam jsem si sedl samozrejme ja a sedadlo, kde jsem mel sedet ja, zustalo prazdne. Co rici zaverem, nepochopitelna nemecka debilita. Behem letu kapitan 1x informoval, jakou rychlosti a v jake vysce letime, coz zrovna bezelo na obrazovkach, jinak reklama za reklamou a nejaka priblbla telenovela. Klasicky hladolet s rozlevanou kavou za 2,50 EUR. Palubni personal protivny. JIZ NIKDY VICE!!!

Neregistrovaný uživatel
03.08.2016 17:31 85.93.126.***
Air Berlin - nedoporučuji  

Zdravím diskutující.
S Air Berlin mám opravdu špatnou zkušenost. Došlo ke zrušení večerního letu, další nám zabookovali na další den večer. Taxi služba do hotelu fungovala pouze do 24:00, pak neměli náhradní řešení. Hotel, který nám zabookovali, byl plný. K zavazadlům jsme se nedostali, až ráno další den. Celkem se problémy týkaly cca 300 lidí na Vídeňském letišti. Řešili to 2 zaměstnanci, ostatním zkončila směna, tak šli domů. Zažil jsem podobnou situaci s American Airlines a vše řešili hladce a na velmi slušné úrovni. Přístup Air Berlin byl opravdu na úrovni rozvojové země. Pořád jsem nemohl uvěřit, že se mi to děje v Evropě, ve Vídni. Já tedy rozhodně nedoporučuji a souhlasím s názorem, že kvalita společnosti se pozná až při problémech. Do té doby je to víceméně jedno. JŠ, Brno

Zpět na všechny diskuze