A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

AIR BERLIN - skusenosti

20.02.2010 13:53:11 | mrska
mrska
dobry den, chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s touto nizkonakladovou leteckou spolocnostou
dakujem za prispevky
z
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.10.2016 08:24 195.175.76.***

Skúste Condor a zlatý Air berlin :-[

Neregistrovaný uživatel
29.09.2016 00:53 90.178.208.***
DURAZNE NEDOPORUCUJI!!!  

Chaos pred nastupem, zpozdeni 45 minut. Cestovali jsme s manzelkou a 5-ti letym ditetem. Letenky jsme meli logicky vedle sebe. Tesne pred nastupem vse preskrtali, me s manzelkou prehodili naprosto nepochopitelne mezi sebou a dite si melo sednout o osm rad dozadu k cizim lidem. Tam jsem si sedl samozrejme ja a sedadlo, kde jsem mel sedet ja, zustalo prazdne. Co rici zaverem, nepochopitelna nemecka debilita. Behem letu kapitan 1x informoval, jakou rychlosti a v jake vysce letime, coz zrovna bezelo na obrazovkach, jinak reklama za reklamou a nejaka priblbla telenovela. Klasicky hladolet s rozlevanou kavou za 2,50 EUR. Palubni personal protivny. JIZ NIKDY VICE!!!

Neregistrovaný uživatel
03.08.2016 17:31 85.93.126.***
Air Berlin - nedoporučuji  

Zdravím diskutující.
S Air Berlin mám opravdu špatnou zkušenost. Došlo ke zrušení večerního letu, další nám zabookovali na další den večer. Taxi služba do hotelu fungovala pouze do 24:00, pak neměli náhradní řešení. Hotel, který nám zabookovali, byl plný. K zavazadlům jsme se nedostali, až ráno další den. Celkem se problémy týkaly cca 300 lidí na Vídeňském letišti. Řešili to 2 zaměstnanci, ostatním zkončila směna, tak šli domů. Zažil jsem podobnou situaci s American Airlines a vše řešili hladce a na velmi slušné úrovni. Přístup Air Berlin byl opravdu na úrovni rozvojové země. Pořád jsem nemohl uvěřit, že se mi to děje v Evropě, ve Vídni. Já tedy rozhodně nedoporučuji a souhlasím s názorem, že kvalita společnosti se pozná až při problémech. Do té doby je to víceméně jedno. JŠ, Brno

Neregistrovaný uživatel
29.05.2016 10:57 92.52.9.***
Re: AIR BERLIN - skusenosti  

V tejto situacii ( ak poukážku nevyužijete a nie je to pre Vás vhodné riešenie) by som sa obrátila na niektoru spoločnosť (ja som využila služby APRA) ktorá vymáha náhradu škody v mene klienta a poplatok za služby si uplatní až v prípade uspechu. Minimalne Vam situaciu posudia a povedia či je možnosť vymoženia škody. Vlastná skusenosť s APRA výborná, môžem vrelo doporučiť.
Tina21

Neregistrovaný uživatel
13.05.2016 07:37 91.127.126.***

Nikdy viac. Lietadlo špinavé, vysedené sedačky, jedlo som dostala také, ako zostalo, lebo proste nevyšlo. Najhoršie, že mi nedošla batožina. Keďže som šla na plavbu loďou, batožinu mi doručili o týždeň, keď som sa vrátila do prístavu. Na moju žiadosť o preplatenie vzniknutých nákladov odpovedali, že sa ospravedlňujú za vzniknuté komplikácie a poslali mi poukážku na 150€ na ďalší let. Na náhradu škody som mala nárok podľa európskych pravidiel, ale oni asi majú svoje vlastné. Zničili mi celú dovolenku, keďže som zostala úplne bez všetkého a vynahradili mi to poukážkou na ďalší let. Ďakujem ale nikdy viac.

Utinka 25.04.2016 18:38

Letěli jsme s nimi několikrát a vždy bylo vše v pořádku. Za nás tedy spokojenost. 8-)

• Anonym (1)
  • Jiří Kuchta
Neregistrovaný uživatel
25.04.2016 16:51 217.29.7.***

Jo, spokojenost. Pouze do doby, než nastane komplikace. Potom Vás naprosto ignorují a odmítají odškodnit podle evropského práva. Spoléhají, že vyměknete.....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.10.2015 17:51 62.204.245.***
Re: Odpověď na stížnost AB  

Dear Passenger, Thank you for bringing your concerns to our attention on 29.09.2015.
We continually work to improve our services and would appreciate your feedback about the way we dealt with your complaint. Please take a moment to assist us.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
01.10.2015 10:18 62.204.245.***
Už nikdy více  

Už nikdy s touto "leteckou společností". Jak to vyjádřil jeden Němec, je to jako facka, když se Vás ráno na letišti po zrušeném večerním letu ptají, jak jste s nima spokojen. Myslel jsem, že je to normální letecká společnost, není. V ten večer zrušili několik letů, nechali nás nastoupit do taxíku a zavezli do hotelu, který jim oznámil předem, že již nemá místo.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Alena
25.08.2014 19:19 94.138.118.***
Air Berlín  

Hrozná zkušenost . Prodali více letenek na let do Chicaga a nechali rodinu se 7 měsíčním dítětem bez náhrady na letišti.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze