A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Air Asia zrušení letenky

20.03.2014 08:24:07 | kosmicek
kosmicek
Zdravím, poradil by mi někdo jak lze zrušit/změnit zakoupenou letnku přes Air Asia? Dočetl jsem se, že za poplatek to lze a peníze ti převedou na koupi nové letenky, ale v administraci na airasia mám sice položku "Manage my booking", ale tam jde vybrat jen jidlo, sedacku atd... Předem díky za radu!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kory
17.08.2014 16:33 89.102.47.***
Re: Air Asia zrušení letenky  

Změna možná je, ale poplatky za změnu jsou někdy vyšší, než nová letenka. Někde jsem i viděl, že lze i letenku zrušit, AA ale vrací jen taxy, ne cenu letenky.

k.m
22.03.2014 19:16 178.255.168.***
Re: Air Asia zrušení letenky  

pokud máš zakoupený nejnižší tarif tj.Low fare není změna či zrušení možné!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
kosmicek 20.03.2014 08:24
Air Asia zrušení letenky  

Zdravím, poradil by mi někdo jak lze zrušit/změnit zakoupenou letnku přes Air Asia? Dočetl jsem se, že za poplatek to lze a peníze ti převedou na koupi nové letenky, ale v administraci na airasia mám sice položku "Manage my booking", ale tam jde vybrat jen jidlo, sedacku atd... Předem díky za radu!

Zpět na všechny diskuze