A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Advent ve Vídni

07.09.2013 08:28:04 | Ema
Ema
Ahojky, koukám, že máme čas od času stejné chodníčky. Letos Zakynthos a loni v prosinci Vídeň. Já ji tady nemám, před 3 lety jsem odsud odešla a fotoalba mám na Facebooku. Ale některá místa Vídně nafocená Tebou jsou jako přes kopírák s mými. Pěkné fotečky, ráda jsem si tu adventní náladu Vídně zopakovala. Děkuji za hezké pokoukáníčko.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tylínek 09.09.2013 09:57
Re: Advent ve Vídni  

Ahoj Emo,

tak to pak můžeme zkouknout a porovnat letošní fotky ze Zakynthosu, jestli je sem budeš dávat :-) Já byla ve Vídni potřetí a vždycky objevím něco nového :-[

Ema 07.09.2013 09:28
Advent ve Vídni  

Ahojky, koukám, že máme čas od času stejné chodníčky. Letos Zakynthos a loni v prosinci Vídeň. Já ji tady nemám, před 3 lety jsem odsud odešla a fotoalba mám na Facebooku. Ale některá místa Vídně nafocená Tebou jsou jako přes kopírák s mými. Pěkné fotečky, ráda jsem si tu adventní náladu Vídně zopakovala. Děkuji za hezké pokoukáníčko.

Zpět na všechny diskuze