A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

accorhotels.com

23.02.2012 20:42:17 | nory
nory
Dobrý den, zajímaly by mne vaše zkušenosti s tímto rezervačním portálem. Konkrétně se jedná o pobyt v Paříži, líbí se nám jeden z hotelů ibis. Chtěla jsem udělat rezervaci, ale zarazila mne část s placením. Chtějí hodně údajů o platební kartě a úplně jsem nepochopila, jestli je to z důvodu ověření rezervace nebo už součást platby.

Díky za vaše postřehy a rady :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vlasta
04.12.2012 12:00 89.24.176.***
Re: accorhotels.com  

Dobrý den, procestovali jsme v létě Island s podobným rezervačním systémem www.hotelylevne.cz (((clap))), který obsahuje nejen booking.com, ale i mnoho dalších ubytovacích serverů a úplně v pohodě. Navíc je tam širší výběr a často i ještě lepší ceny. Rezervovali jsme 1-2 dny před příjezdem na místo a nikdy nebyl problém. Údaje z karty dáváte pouze na stržení storno poplatků, jinak platíte až na místě v hotelu. Takže si berou všechny údaje jen proto, aby si případně mohli strhnout storno, rozhodně ne celou částku, pokud to tak není ve storno podmínkách.

• Anonym (1)
Yanina 22.03.2012 20:28
Re: accorhotels.com  

Ahoj, je nutne si prostudovat storno podminky ke konkretnimu druhu pobytu v hotelu, karta obvykle slouzi pro strzeni storno poplatku v pripade, ze nezrusite vcas rezervaci. Zkuste porovnat nabidku accorhotels s nabidkou na rezervacnim systemu booking.com.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nory 23.02.2012 20:42
accorhotels.com  

Dobrý den, zajímaly by mne vaše zkušenosti s tímto rezervačním portálem. Konkrétně se jedná o pobyt v Paříži, líbí se nám jeden z hotelů ibis. Chtěla jsem udělat rezervaci, ale zarazila mne část s placením. Chtějí hodně údajů o platební kartě a úplně jsem nepochopila, jestli je to z důvodu ověření rezervace nebo už součást platby.

Díky za vaše postřehy a rady :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze