A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

2 osoby za cenu 1 - akce od CK Tomi Tour

29.01.2009 18:26:22 | Radka P.
Radka P.
Využil jste někdo tuto akci,kterou v lednu nabízejí a zájezd si objednal? A nemáte strach při současných problémech této CK v Egyptě? Mně to přijde hodně zajímavé (zajímalo by mě v létě Tenerife), ale čtu tady diskuse a velmi váhám a čas běží...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Kotoule 19.07.2009 22:14
RE: RE: teď raději nee  

Simičku stihli jste ještě odletět?

• Anonym (24)
  • Anonym (17)
k.m
31.01.2009 18:57 92.62.224.***

Simiček:Pokud vím tak médii proběhla zpráva,že některé hotely v různých destinacích chtějí vypovědět TT smlouvu z důvodu neplacení.
Na cestujeme.name si někdo stěžoval,že jim byl na Fuerteventuru posunut odlet o den a místo z Prahy z Lipska.
Nemusí jít hned vyloženě o krach,ale něco asi není v pořádku....jak říkám já bych si od nich zájezd teď nekoupil.

• Anonym (22)
  • Anonym (22)
katerinach
31.01.2009 17:31 85.161.71.***
RE: RE: RE: RE: teď raději nee  

Nevim, ale to neznamena, ze nemuzou byt.
Az na zmenene lety, coz problem byt muze (misto z Prahy z Lince...)
A existuji i jina mista nez jen Egypt a KO.

Ale dnes se vraci z KO jedna znama z diskuzi a pry vse probehlo na jednicku, tak snad se dockaji i ostatni...

Ja proste k TT od jiste doby nemam duveru, takze bych si u nich dovolenou nekoupila ani driv, ted uz vubec ne.
Nicmene vsem, co si u nich dovolenou koupili, drzim palce!

• Anonym (15)
  • Anonym (16)
Simiček 31.01.2009 17:20
RE: RE: RE: teď raději nee  

Katerinach: A ty víš o nějakých problémech na Kanárských ostrovech????

• Anonym (19)
  • Anonym (20)
Simiček 31.01.2009 17:15
RE: RE: RE: teď raději nee  

Katerinach: já netvrdím, že se týkají jenom Egypta, ale jenom o Egyptě se zatím mluví, proto jsem chtěla vyjádření od k.m, který tvrdí, že mají problémy i jinde. Toť vše.

• Anonym (13)
  • Anonym (19)
katerinach
31.01.2009 16:20 85.161.71.***

Simicek, muzu se zeptat, jak Ty jsi prisla na to, ze se jen Egypta tykaji?

• Anonym (21)
  • Anonym (22)
Simiček 31.01.2009 15:03
RE: teď raději nee  

k.m: a kde jsi přešel na to, že se problémy netýkají jenom Egypta? Já jsem se nikde nic takového nedočetla. Máme od nich koupenou dovolenou na Tenerife na červenec a jediné, co mě zatím uklidňuje je to, že problémy jsou hlášeny jenom v Egyptě. Ale těm, co mají koupenou dovču do Egypta teda nezávidím :-?

• Anonym (22)
  • Anonym (27)
k.m
31.01.2009 09:46 92.62.224.***
teď raději nee  

No je to téžké - já byl s TT loni na Mallorce a vše OK,ale teď ?? Já osobně bych si v současné době u nich zájezd neobjednal.Ty problémy tam jsou jasně potvrzené a netýká se to jen Egypta.

• Anonym (39)
  • Anonym (43)
Radka P. 29.01.2009 18:26
2 osoby za cenu 1 - akce od CK Tomi Tour  

Využil jste někdo tuto akci,kterou v lednu nabízejí a zájezd si objednal? A nemáte strach při současných problémech této CK v Egyptě? Mně to přijde hodně zajímavé (zajímalo by mě v létě Tenerife), ale čtu tady diskuse a velmi váhám a čas běží...

• Anonym (40)
  • Anonym (43)
Zpět na všechny diskuze