A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

101 CK Zemek

19.07.2008 20:15:54 | brňáci
Máte někdo nějaké zkušenosti s touto CK ? Chtěli bychom s ní jet letos do Chorvatska. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.03.2016 20:56 109.81.211.***
Dovolená Zelená laguna, hotel Plavi  

Loni v září jsme byly s kamarádkou na dovolená s CK Zemek v Chorvatsku u Poreče-Zelená Laguna, hotel Plavi. Cesta bez problémů, řidiči příjemní. Do místa pobytu jsme přijeli brzy ráno, odjezd do ČR byl na noc, takže jsme si všichni užili první i poslední den. V hotelu sice nebyl delegát, pouze na telefonickou domluvu, ale nebylo to nutné. Výlety se daly zakoupit na recepci, lednice na pokoji nebyla, ale byla možnost využít lednici u recepce. Jednoduše spokojenost, můžu doporučit. Je to sice klidnější místo, ale do Poreče se dalo dojet na kole, autobusem nebo vláčkem. Vhodné pro starší lidi, mladí by se zde možná nudili. Alena

• Anonym (2)
ll
02.08.2015 19:38 89.29.123.***
Re: 101 CK Zemek  

CK Zemek je pouze cestovní kancelář dopravu zajišťuje u jiných dopravních firem sama dopravní společnost nevlastní 8-)

• Anonym (1)
Jana Vlčková
11.07.2013 13:28 176.222.224.***
dovolená Korčula Bon Repos Begonija  

Dne 21.6.2013 jsme s přítelem odjeli na dovolenou na Korčulu.Bydleli jsme v pavilonech Begonija. V katalogu je psaná lednice na pokoji,která tam v roce 2012 byla.Leto tam místo lednice stála třetí postel,.byli jsme z toho otráveni,protože ještě před ubytováním jsme si nakoupili jídlo a pití které bylo teplé a neměli jsme možnost ho vychladit.Když jsme se ptali na recepci ,kde jsou lednice ,bylo nám odpovězeno ,že byly před začátkem sezony odvezeny ck Zemek.
Na personál hotelu ,taktéž řidiče a delegáty mohu napsat jenom samou chválu

Jana Vlčková

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Filip Hanousek
08.07.2013 16:57 81.200.55.***

Byli jsme s CK Zemek zatím jednou, nicméně určitě to nebylo naposled.

Pohodová dovolená od počátku do konce. Doprava zcela bez problému, luxusní autobus, pohodoví, profesionální řidiči (společnost SAD Tourist), perfektní průvodkyně v buse.

Ubytování v Kučišti taktéž bez problému, vše bylo tak, jak bylo dohodnuto a zaplaceno.

Není na co si stěžovat, naprostá spokojenost s jednáním ať už s paní Vančurovou na dopravním oddělení, nebo s delegátkou v Chorvatsku. Určitě doporučuji.

• Anonym (1)
Jarka
07.07.2013 12:29 85.71.230.***
Chorvatsko Vodice hotel Imperial s CK Zemek  

Byla jsem s kamarádkami s CK Zemek letos v červnu ve Vodici, hotel Imperial, ubytování ve vilce. Nebylo to poprvé, s CK Zemek jezdíme často. Na pokojích chyběly ventilátory, které jsme měly zaplacené. Zprvu jsme to neřešily, nebylo až takové vedro, ale po 3 dnech vedro ukrutné, a tak jsme si šly stěžovat na recepci hotelu. Bez úspěchu. Jen mávali rukama, že nemají. Poslaly jsme sms se stížností přímo do cestovky, obratem jsme dostaly odpověď a do 2 hodin jsme měly ventilátory na pokojích + omluvnou smsku od cestovky na mobilu. Takže super rychlé jednání od cestovky vyřešit vše k naší spokojenosti. Ještě k dopravě. Cesta busem do Vodice byla OK. Moderní autobus od jiného dopravce, řidiči profíci, usměvaví, ochotní. Cesta zpět byla horší, jiní řidiči, jiný autobus, stejný dopravce. Jeden řidič evidentně nezvládal stres a dával nám to hodně najevo...ale za to cestovka podle mne nemůže. Najímá dopravce a do psychiky řidičů předem nevidí. Může reagovat až na stížnosti a s takovými řidiči či dopravci již nespolupracovat. Takže závěrem... s CK Zemek klidně pojedu zase.

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Vera
03.07.2013 20:13 213.155.39.***
Dovolena v Zelene Lagune  

Jiz po 7. jsem byla na dovolene v Poreci Zelena Laguna hotel Delfin.Letos poprve s CK 101 Zemek na Last minute. Protoze to tam znam, jezdim tam rada, vse probehlo v poradku. I doprava , kterou zajistovala firma ZDAR byla take v poradku a chtela bych podekovat ridicum za bezpecnou jizdu - termin 21. - 30.6.2013.CK tam ma i delegata, ktery na zacatek a konec pobytu dela informacni schuzky. Celkova spokojenost s CK.Diky.

• Anonym (7)
  • Anonym (3)
Andrea
01.07.2013 18:24 188.246.111.***

Byla jsem s touto cestovní kanceláří na dovolené v Poreči a byla jsem velmi spokojená jak z ubytováním tak s polopenzí a delegátem.Prostě super můžu doporučit.Pěknou dovolenou přeje Andrea

Neregistrovaný uživatel
24.06.2013 19:58 90.178.160.***
Re:  

Dobrý den. Ono hodně záleží na dopravci. Nyní jsme se vrátili z Chorvatska. Tam i zpět jsme jeli s ČSAD České Budějovice a naprostá spokojenost, pravidelné zastávky při které prodávali kávu i pití. (((clap)))

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
bubáčisko
16.06.2013 15:00 194.228.32.***
Re:  

A z čeho jste vyděšená? Až na pár stížností na dopravu tu žádnou hrůzu nevidím. My s nima jezdíme a jsme spokojení.

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
Irena
04.02.2013 20:03 95.173.207.***

Jedeme v červenci s touto ck do Porece po přečtení všech komentářů jsem docela vyděšená . V ck která mi tento zájezd zprostředkovala mi s klidem tvrdili, že je tato ck naprosto v pořádku . Navíc jedeme s dětmi tak nevím jestli to nemám ještě zrušit .

• Anonym (3)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze